Юридична адреса

Юридична адреса, це термін, який викликає багато запитань і дає мало відповідей. Головна причина цього полягає в тому, що на законодавчому рівні не встановлено, що таке юридична адреса. Тому, перед багатьма підприємцями виникає багато труднощів при заповнені цієї графи в документах. Якщо розглядати поняття юридичної адреси з точки зору цивільного кодексу, то це фактичне місце перебування приватного підприємства. Законодавством же встановлено, що будь-яке підприємство, яке пройшло процедуру державної реєстрації зобов’язане володіти юридичною адресою, щоби влада завжди могла знайти його виконавчий орган.

Та не зважаючи на розмитість понять, термін «юридична адреса» доволі часто застосовується не лише в повсякденному житті, але й на ділових паперах. Іншими словами юридична адреса – це набір паперів, основі яких фірма проходить державну реєстрацію, а також вони засвідчують, що підприємство дійсно знаходиться за вказаною адресою.

Юридична адреса обов’язковий атрибут будь-якого підприємства. Інформацію про неї варто вносити до установчих документів організації, а потім і до ЄДР підприємства.

Юридичну адресу можна знайти в реквізитах організації в процесі її роботи (на офіційних бланках, на контрактах та договорах). Саме після юридичної адреси вказуються всі зобов’язання і права приватного підприємства.

Під час роботи підприємства може виникнути необхідність замінити юридичну адресу. Якщо це трапилося, дані зміни повинні бути відображені в установчих паперах та за нормами діючого законодавства України.

При реєстрації приватного підприємства необхідно декілька разів обдумати юридичну адресу, адже це перше, на що «падає око» не лише ваших майбутніх клієнтів, але, в першу чергу реєструючих органів.

Ми пропонуємо особливі умови спільної діяльності для адвокатів та юридичних фірм.

Поштове обслуговування – це своєрідний набір послуг з отримання використання та поширення листів та іншої інформації, яка надсилається на ім’я вашої організації. Іншими словами, хочемо сказати, що після підписання домовленостей ми беремо на себе:

 • оформлення стосунків між вашої організацією та найближчим поштовим відділенням, яке надає послуги передачі кореспонденції;
 • ми, за вашим дорученням отримуватимемо кореспонденцію у поштовому відділенні та віддаватимемо вам. Мова йде про листи, телеграми, рекомендовані листи;
 • ви дізнаватиметеся про надходження кореспонденції та преси на ваше ім’я протягом одного робочого дня, за допомогою смс-сповіщення, дзвінків, листів на електрону скриньку;
 • передача листів за вашим дорученням вказаному вами адресатові.

Фактична оренда – можливість орендувати приміщення на мінімальний строк для проведення ділових зустрічей, інспекцій та інших подібних заходів. Ця послуга належить до додаткових, тому вимагає окремої плати. Необхідність орендувати офіс за місцем юридичної адреси може бути пов’язана з вимогами законодавства. На законодавчому рівні вимагається, аби керівний орган підприємства перебував за адресою, вказаною як юридична. Іншими словами мова йде про постійне місце перебування директора організації. Звісно, ніхто не сперечається з тим фактом, що постійно перебувати на місці реєстрації свого підприємства не може жоден директор. Саме тому ми з легкістю можемо надати вам послуги реальної оренди приміщення за юридичною адресою вашої компанії. Це необхідно для того, щоб ваша діяльність здійснювалася на законних підставах.

Тільки безпечні юридичні адреси.

Важливо. Для того, аби наші клієнти були задоволені роботою з нами, ми обмежуємо в кількості договори кожної адреси. Тобто, тим самим ми забезпечуємо відсутність негативних відгуків або додаткового інтересу з боку податкової служби та інших органів, які займаються контролюючою діяльністю, до вашого офісу. Тому, можете працювати спокійно.

Коли виникає потреба придбати юридичну адресу в столиці?

Перше. Коли виникає необхідність зареєструвати додаткову юридичну адресу, але місце вашого проживання вже використовувалося.

Друге. Коли з’являється потреба змінити юридичну адресу існуючої організації через ряд певних причин (непорозуміння з податковою, зміна керівників та фундаторів, переміщення організації по місту або взагалі в інший населений пункт).

Оптимальне рішення в такому випадку – купівля права на користування юридичною адресою в надійної і перевіреної організації.

Подібна угода тягне за собою закону оренду невеликого приміщення, а за ним подальше секретарське та поштове обслуговування організації за купленою нею адресою.

Переваги такої операції:

 • економія грошей на оренді офісу;
 • законі підстави для використання цієї адреси в якості юридичної;
 • своєчасно поштове обслуговування;
 • широкий вибір адрес не залежно від місцерозсташування.

Чому варто обрати саме наш компанію?

 • Ми не прихильники паперової тяганини. В своїй діяльності ми намагаємося зменшити ваші зусилля та витрати часу на оформлення договорів з нашою організацією та інших ділових моментів. У вас не виникне потреби збирати пакет документів для оформлення юридичної адреси, слідкувати за надходженням кореспонденції та шукати достойний офіс, щоб успішно пройти податкову перевірку. Ми все зробимо за вас, а ви, краще, витратьте ці сили на розвиток власної справи.
 • справжня ціна за юридичну адресу дозволить вам відчутно зекономити на офісі у столиці;
 • ми пропонуємо вам високий сервіс та професіональних працівників;
 • багаторічний досвід роботи доводить, що наші юридичні адреси перевірені та не викликають підозр у компетентних органів;
 • юридичні компанії з міст-мегаполісів України постійно користуються нашими послугами і залишають лише схвальні відгуки.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!
Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!