Сертифікація
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Сертифікація

Сертифікація є документальним підтвердження того, що об’єкт відповідає вимогам технічних регламентів, положенням стандартів та умовам договорів. Сертифікація послуг  в Україні є добровільною.

Проте, для того, щоб Ваша компанія мала можливість надавати окремі послуги або виконувати роботи пов’язані зі створенням об’єктів архітектури, визначених на законодавчому рівні Вам необхідно отримати кваліфікаційний сертифікат.

Варто відзначити,  що термін дії  сертифікату  для  осіб,  що працюють за фахом, не обмежений, проте якщо Ви, як виконавець не працюєте за фахом понад строк у три роки, законодавством України визначено, що Ви зобов’язані пройти професійну атестацію.

Важливою передумовою є те, що роботою за спеціальністю  вважається також наукова та викладацька діяльність,  робота в органах місцевого  самоврядування  та державних органах при умові  виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації.

Для того, щоб підвищити престиж Вашого закладу та підтвердити  свій високий рівень відповідальності перед клієнтами,  пропонуємо Вам пройти процедуру сертифікації.

Спеціалісти Компанія  «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонують посередницькі послуги з сертифікації:

  • Інженера Технічного нагляду;
  • Головного Інженера-проектувальника;
  • Експерта БТІ;
  • Експерта;
  • Головного Архітектора.