Реєстрації фізичної особи-підприємця в Києві

Реєстрації фізичної особи-підприємця в Києві

Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю, але не знаєте, яку форму правління краще обрати. На даний момент найбільш популярною і поширеною вважається реєстрація фізичної-особи підприємця. Ця процедура не вимагає заснування організації чи реєстрації юридичних осіб. Ринкова економіка надає кожному, хто має навички, бажання та гроші, заснувати власну справу і втілити в життя свої уявлення про ефективну, успішну та прибуткову діяльність. Якщо така діяльність і справді буде успішною, то підприємець отримає чималий прибуток.

Статус фізичної особи-підприємця – це правовий статус, який закріплює за нею право займатися підприємницькою справою, а саме: самостійною, ініціативною діяльність, яка здійснюється на власний розсуд та ризик, яка здійснюється підприємцями для того, аби досягти економічних та соціальних результатів, іншими словами отримати прибуток від своєї діяльності.

Для успішної реєстрації фізичної особи-підприємця в Києві необхідно зібрати та подати такі папери:

 1. Заяву про бажання зареєструватися як особа-підприємець. Цей документ повинен бути написаний самим підприємцем.
 2. Заява про те, що особа самостійно обрала спрощену систему оподаткування для ведення власної справи та (або) реєстраційна заява, яка свідчить добровільну реєстрацію підприємця платником податків. Форма цієї заяви повинна відповідати всім вимогам, затвердженим органами виконавчої влади, яка відповідає за виконання норм державної податкової та митної політики.
 3. Для неповнолітніх осіб, в обов’язковому порядку повинна бути надана згода від батьків (опікунів, усиновлювачів), затверджена у нотаріуса. Це документ необхідний для фізично особи-підприємця, яка ще не досягла дієздатного віку, але виявляє бажання займатися підприємницькою діяльністю.

Якщо виникла необхідність внести зміни до Єдиного державного реєстру варто подати такі документи:

 1. Заява від підприємця, яка підтверджує, що він прагне внести зміни до інформації про фізичну особу-підприємця, які уже містяться у Єдиному державному реєстрі. Заява повинна бути написана самим підприємцем.
 2. Папери, які підтверджують, що підприємець сплатив адміністративний збір в повному обсязі. Зазначимо, що цей документ може вимагатися не завжди.
 3. Ксерокопія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки підприємця. Зазначимо, що такі папери вимагаються лише в тому випадку, якщо зміни дійсно стосуються облікової картки. Якщо ж сталися інші зміни, надавати цей документ не потрібно.
 4. Копія перших сторінок паспорта та сторінки, на якій поставлена відмітка, що дана особа дійсно має право здійснювати фінансові операції користуючись серією та номером паспорта. Існує певна категорія фізичних осіб-підприємців, яка може здійснювати платежі таким чином, без обов’язкового оформлення облікової картки. Якщо ж зміни пов’язанні саме з паспортом підприємця, тобто, якщо фізична особа керуючись власними моральними чи релігійними переконаннями відмовляється від оформлення облікової картки платника єдиного податку, повідомила про це компетентні органи, то в її паспорт ставиться відмітка, що займатися будь-якими виплатами фізична особа-підприємець може лише за серією та номером паспорта.

Аби зареєструвати припинення діяльності фізичної особи-підприємця необхідно подавати наступні папери:

 1. Заява від підприємця про те, що він бажає припинити свою діяльність. Переконавшись, що рішення фізичної особи є добровільним спеціальний орган розпочинає процедуру реєстрації фізичної особи-підприємця.
 2. Якщо підприємство припиняє свою діяльність у випадку смерті власника, необхідно зібрати такі папери:
 • копія свідоцтва про смерть власника підприємства, на основі чого розпочинається ліквідація;
 • рішення суду або правоохоронних органів про те, що фізична особі-підприємець вважається зниклою безвісти, а отже не може займатися підприємницькою діяльністю.

Якщо ви не бажаєте самостійно займатися реєстрацією фізичної особи підприємця, за браком часу, бажання чи досвіду, ви завжди можете звернутися в нашу компанію «Бухгалтерський облік та податкова звітність». У нас працюють тільки професіонали, тому ви можете не хвилюватися за успішність процедури реєстрації.

Якщо ви звернетеся до нас, то обов’язково оціните ряд переваг, серед яких:

 • приємна цінова політика. Ми розуміємо, наскільки важлива успішна реєстрація фізичної особи-підприємця, тому надаємо свої послуги по доволі низьким цінам. Нашими послугами може скористатися будь-хто, навіть підприємець-початківець з мінімальним стартовим капіталом.
 • ми гарантуємо конфіденційність своїм клієнтам. Ви можете бути впевнені, що інформація, яку ви від вас отримаємо, не пошириться далі кабінету реєструю чого органу. На ринку правових послуг ми не перший рік, і за цей час встигли отримати репутацію перевіреного і надійного посередника.
 • ми цілком відповідаємо за результати виконаної роботи. Якщо вам відмовлять у реєстрації з нашої вини (запізно подали папери, бракує певних документів або ж у них помилка) повторна процедура реєстрації буде виконана за наші кошти. Якщо ж причина відмови не пов’язана з нашої діяльність (особа не має права займатися підприємницькою діяльністю тощо) ми допоможемо у вирішенні проблеми та зберемо документи для повторної процедури реєстрації.