Реєстрації неприбуткової організації в Києві

Реєстрації неприбуткової організації в Києві

Доволі часто на просторі сучасного Інтернету з’являються оголошення про реєстрацію неприбуткової компанії. І ні, справа йде не про фірму, робота якої приносить одні збитки.

Зараз, не всі до кінця розуміють, що ж таке ця неприбуткова організація. Насправді це юридична особа, яка внесена до Реєстру неприбуткових установ та організацій і робота якої відповідає всіх нормам та законами Податкового кодексу.

Головна особливість такої організації полягає в тому, що всі її прибутки, отриманні в ході роботи мають бути використанні для досягнення поставлених завдань. Робота цієї організації повинна відповідати напрямам діяльності, прописаним в установчих документах.

До переліку неприбуткових установ належать:

 • громадські об’єднання;
 • благодійні установи та фонди;
 • спілки;
 • асоціації;
 • інші об’єднання юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • житлово-будівельні організації.

Зазначимо, що процес реєстрації неприбуткових організацій проходить в декілька важливих етапів. Розглянемо їх більш детально.

Перший етап.

Він включає в себе проведення установчих зборів та підготовку всіх необхідних установчих документів неприбуткової фірми. Зазначимо, що варто створити протокол зборів, під яким необхідно підписатися керівнику організації, голові та учасникам засідання.

Другий етап.

Цей етап включає в себе державну реєстрацію неприбуткової фірми.

Щоб зареєструвати неприбуткову організацію потрібно зібрати наступні папери:

 1. Заяву від засновника про те, що він прагне створити та зареєструвати організацію.
 2. Документи, які підтверджують створення організації та те, що майбутня установа дійсно займатиметься неприбутковою діяльністю.
 3. Всі данні про керівників та засновників неприбуткової організації. Це і паспортні дані, і ідентифікаційний код, і фактична та юридична адреса проживання.
 4. Установчі документи неприбуткової організації (статут, протокол засідання тощо).
 5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому засіданні, присвяченому створенню неприбуткової особи. Важливо, щоб це повні данні (прізвище, ім’я, по батькові, а не скороченні ініціали).

Третій етап.

Цей етап полягає у внесенні до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Аби включити організацію до цього реєстру, неприбуткова організація зобов’язана подати до відповідного контролюючого органу (за місцем юридичної адреси неприбуткової організації) заяву за формою №1-РН та копії установчих документів. Форму заяви можна знайти на сайті податкової служби.

Також варто зазначити, що для того, аби вашу некомерційну установу внесли до реєстру, установчі документи, протокол засідання та всі папери повинні відповідати нормам та стандартам, які прописані у податковому законодавстві України.

Якщо врахувати все вищеперераховане, можна підсумувати, що для реєстрації неприбуткової компанії, в обов’язковому порядку варто подбати, аби неприбуткова організація була зареєстрована у визначеному чинним законодавством порядку. Подібні папери слугуватимуть доказом, що ви дійсно не займаєтеся прибутковою діяльністю.

Варто зазначити і той факт, що згідно дійсному законодавству кожна неприбуткова організація зобов’язана привести свої документи в належний вигляд. Про норми та стандарти, якими варто керуватися у цьому випадку більш детально прописано у Податковому кодексі. Якщо неприбуткова установа з певних причин не приведе свої установчі папери в належний вигляд, то вона, за рішенням суду буде вилучена з Єдиного державного реєстру неприбуткових організацій та стане платником податків на загальних підставах як комерційна фірма.

Доволі часто, для реєстрації неприбуткової організації в Києві наймаються відповідні організації. До числа таких належить і наша фірма «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Якщо ви оберете саме нашу компанію, ви обов’язково оціните ряд переваг, серед яких:

 1. Доступні ціни. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісні послуги і при цьому пропонуємо конкурентноспроможні низькі ціни. Якщо ви звертатиметеся до нас неодноразово, тобто станете нашим постійним клієнтом, то зможете користуватися приємними знижками.
 2. Гарантія якісної роботи. Ми вже не перший рік займаємося реєстрацією різноманітних підприємств, в тому числі неприбуткових організацій. Ми отримали чималий досвід в даній сфері і тому знаємо, як обійти безліч підводних каменів, аби реєстрація пройшла успішно та без повторного звернення. Про нашу компетентність свідчать численні відгуки наших клієнтів, які вже оцінили всі переваги співпраці з нами.
 3. Вигідна співпраця. Наша компанія пропонує різні послуги. Ви можете замовити послугу по реєстрації вашої неприбуткової організації, а також цілий пакет послуг, за яким наші співробітники будуть супроводжувати подальшу роботу вашої установи. Врахуйте, що для того, аби ваша компанія і далі залишалася у статусі неприбуткової, вам потрібно надавати звіти по її роботі, в іншому разі, її переведуть у статус комерційних і ви змушені будете платити податки.
 4. Відповідальність. Ми несемо відповідальність за свою роботу. У випадку, якщо вам відмовлять у реєстрації неприбуткової організації з нашої вини, ми організуємо повторне звернення і всі супутні витрати візьмемо на себе.

Ми розуміємо, як важко іноді знайти штатного юриста – тому готові надати вам свої послуги в будь-який час.