Реєстрація неприбуткової організації
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Реєстрація неприбуткової організації

Чинним законодавством передбачено, що неприбутковою організацією є така юридична особа, яка включена в Реєстр неприбуткових організацій та установ і яка відповідає вимогам Податкового кодексу України.

Основною умовою неприбуткової організації є використання власних грошових коштів для досягнення мати та напрямків діяльності які визначені її статутними документами.

Реєстрація неприбуткової організації має багато тонкощів та нюансів, оскільки чинне законодавство відносно реєстрації подібних організацій постійно змінюється. Наприклад, у 2017 році були внесені зміни до ПК України, якими передбачено, що неприбуткові організації мають доопрацювати та привести свої статутні документи у відповідність до норм ПК України. У Випадку, якщо статутні документи неприбуткової організації не будуть приведенні у відповідності до норм чинного законодавства України, а саме Податкового кодексу України, то таку організацію буде автоматично виключено з реєстру неприбуткових установ та така організація стає платником податку на прибуток на загальних підставах.

Для того, щоб неприбуткова організація була включена до Реєстру  в фіскальний орган необхідно подати:

  • заяву відповідно до форми 1-РН;
  • належним чином завірені підписом директора та печаттю підприємства(за наявності) копії статутних документів (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів);
  • ЖБК додають до заяви завірені підписом директора та печаттю підприємства (за наявності) копії статутних документів, в яких зазначено час та дата прийняття до експлуатації закінченого будівництва житлового будинку та факт створення або придбання відповідного будинку ЖБК.

Досвідчені спеціалісти компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонують Вам у найкоротші строки провести реєстрацію неприбуткової організації. Звернувшись до нас ви отримаєте професійний підхід до своєї справи за помірну ціну. Ми гарантуємо конфіденційність.