Підприємство з досвідом роботи та оборотами

Підприємство з досвідом роботи та оборотами

Якщо ви твердо вирішили відкрити власну справу, щоб в повній мірі реалізувати свій потенціал, втіливши в життя свої свіжі і перспективні ідеї, вам слід легалізувати своє підприємство шляхом офіційної реєстрації.

Цей процес є обов’язковим і типово бюрократичним, тому він таїть в собі необхідність витрачати на його здійснення величезну кількість часу. Врахуйте, реєстрація підприємств може зайняти до двох місяців, і, крім того, вам ще потрібно буде оформити компанію в Державній фіскальній службі, що також займе якийсь час. Саме через необхідність витрачати даремно тимчасові ресурси багато бізнесменів вирішують купити готове підприємство. Столиця це відмінний варіант для відкриття власної справи, адже при правильному підході може надати підприємцям велику клієнтську базу. Зрозуміло, конкуренція тут теж висока, тому вам слід ретельно продумати свої перші кроки на ринку.

Деякі підприємці вважають, що краще купити підприємство, яке було лише недавно зареєстровано, адже це є гарантією відсутності поганої репутацію і проблем з законом. Інші ж думають, що ідея купити підприємство в столиці буде реалізована набагато краще, якщо придбане підприємство вже буде мати певний досвід і популярність. Зрозуміло, кожен з цих варіантів має як плюси, так і мінуси, тому вибір буде залежати тільки від вас.

В будь-якому разі буде не зайвим проконсультуватися з юристом, оцінити всі плюси та мінуси кожної з угод і тільки тоді прийняти остаточне рішення.

Також буде доцільним відразу купити фірму з ПДВ, адже реєстрація в податковій службі також є відносно тривалим і затратним по часу процесом. Тому, якщо ви плануєте приступити до роботи відразу після укладання угоди, варіант купити підприємство з ПДВ дасть вам цю можливість.

Якщо ви твердо вирішили купити фірму з ПДВ, Київ надасть вам не тільки безліч варіантів, але і можливість доручити цей процес кваліфікованої фірмі-посереднику. Однією з таких є юридична компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність». Наші правники займаються проведенням подібних угод тривалий час, і саме завдяки наявності досвіду і необхідних знань ми зможемо перереєструвати на ваше ім’я обрану вами організацію протягом лічених днів. Більш того, ви зможете купити компанію, і при цьому будете повністю впевненим у тому, що вона цілком відповідає вашим запитам. Наші правники проведуть повний бухгалтерський та юридичний аудит її діяльності, тому ця покупка не принесе вам зайвого клопоту.

Одразу зазначимо, що придбавши підприємство з досвідом роботи та оборотами ви купуєте не лише організацію з готовим пакетом документів, що звісно, є дуже важливим, але й клієнтську базу фірми. Оскільки у фірми є певний досвід роботи, її вже знать у місті і тому проблем з клієнтами у вас не буде. Головне у такому питанні не зіпсувати репутацію, оскільки, в такому разі, покупка готова підприємства коштуватиме вам значно дорожче, оскільки ви зазнаєте суттєвих витрат.

Варто пам’ятати, що перед тим, який підписувати угоду про купівлю підприємства варто ретельно перевірити всю документацію. Якщо цього не зробити, ви можете придбати збиткове підприємство, безліч боргів колишнього власника або навіть гірше, компанію, яка має суттєві проблеми з законом.

Щоб уникнути подібних проблем рекомендуємо здійснювати операцію з придбанням підприємства з оборотом лише у перевірених компаніях. До числа таких компаній належить і наша «Бухгалтерський облік та податкова звітність». Якщо ви не маєте юриста, якому довіряєте і до якого можете звернутися для перевірки документів, ми завжди до ваших послуг.

Ціни в нашій компанії цілком прийнятні, а якість наданих послуг на високому рівні.

Доволі часто підприємства з досвідом роботи купується не лише тому, що майбутній власник прагне зекономити час та гроші на оформленні документів та реєстрації підприємства. Однією з поширених причин такої угоди є небажання витрачати час ще й на оформлення ліцензії. Одразу зазначимо, що вартість підприємства, яке займається діяльністю на основі ліцензії завжди більша.

Якщо ви звернетеся до нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» ви отримаєте наступні послуги:

  • безкоштовна консультація. Ми надаємо консультацію як у письмовому, так і в усному режимі, як дистанційно, так і при особистій зустрічі;
  • ми забезпечуємо повний юридичний супровід угоди до остаточного підписання документів;
  • ми внесемо до статуту організації всі необхідні зміни, про власника, місце розташування підприємства та його назву (доволі часто новий власник змінює назву підприємства під власні вподобання);
  • внесення змін до єдиного державного реєстру та обліку податкової інспекції;

ми забезпечимо, якщо це потрібно, бухгалтерський облік діяльності вашого підприємства