Придбання готового підприємства

У чого переваги придбання підприємства в «Центрі обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб підприємців».

Купити компанію в «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ» – це значить відчути на собі всі переваги такої співпраці.

Перш за все ви збережете власний час.

Наступне, направите сили у правильне русло і позбавите себе від муки стяти у чергах та чекати рішення державних установ.

І нарешті, останнє, гарантоване вбережете себе від недоброякісних партнерів та сумнівних угод.

Розглянемо все це більш детально.

Придбати готове підприємство в нашої організації – чудове рішення для економії часу та зусиль.

Придбати компанію. Чому?

Секрет успіху полягає в тому, що ви не витрачаєте даремно час на пошук підходящих варіантів. З нашою допомогою ви можете стати власником нової фірми в день звернення.

Вам буде запропонований каталог наших підприємств. Ви зможете з легкістю переконатися, в нашій надійності та репутації перевіреного постачальника. Все, що від вас вимагатиметься в майбутньому підтвердити, що ви дійсно плануєте купити підприємство та підписати договір купівлі/продажу.

Далі наша робота. Ми збираємо всі необхідні папери і вже до вечора ви щасливий власник нового підприємства.

Компанія «Центр обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» гарантує прозорі умови співпраці. Інформація про роботу, колишні клієнтів та минуле фірми знаходиться у вільному користуванні, тому зробити висновок про нашу діяльність доволі просто.

Переваги купівлі готово підприємства.

На сучасному ринку найбільше цінується час, тому, якщо є можливість зекономити цей дорогоцінний ресурс, чому б нею не скористатися. Покупка підприємства – це можливість отримати безліч ділових пропозицій і в короткий термін зайняти своє місце в тій сфері підприємницької діяльності, якою ви прагнете займатися.

Продаж підприємств в Києві.

Продаж підприємств користується немалою популярністю в країні. Це нікого не дивує, оскільки така покупка дозволяє не тільки в максимально короткі терміни зайнятися власною справою, але й повторно продати підприємство, отримавши матеріальний зиск. Тому покупка вже готового об’єкта значно вигідніша, ніж створення його з нуля.

Більшість сучасних бізнесменів розмірковують наступним чином: «Краще придбати готове підприємство ніж витратити безліч грошей та часу на паперову тяганину». І це, для ділової людини абсолютно правильне міркування.

Продаж приватних підприємств в столиці та околицях.

Розвивається подібна послуга і з точки зору географії. Раніше такі послуги рідко зустрічалися в Києві, а вже зараз в каталозі «Центру обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» присутні безліч компаній, зареєстрованих по всій території України.

Спільна діяльність з фірмою «Центр обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» – це один із найшвидших, результативних і головне законних способів стати власником підприємства. Своїм клієнтам ми надаємо детальну консультацію стосовно всіх запитань, які виникнуть в ході нашої співпраці. Якщо виникне необхідність ми супроводжуємо угоду до моменту її підписанні та захищаємо ділові інтереси своїх користувачів.

Підприємства нові, без діяльності,  без платників ПДВ, банківські рахунки не відкривались, електронні ключі не отримувалися, боргів не мають. Проведено перевірку за державними реєстрами Міністерства Юстиції України та ін.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!