Постановка обліку

Правильна постановка бухгалтерського та податкового обліку – важливий аспект діяльності кожної компанії будь-якого масштабу, котрий визначає успішність її подальшої роботи, рентабельність та рівень фінансової стабільності. Тож не дивно, що раціональні та далекоглядні підприємці обирають для реалізації таких завдань професійних виконавців, котрими є спеціалісти ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Що мається на увазі під постановкою обліку?

Постановка бухгалтерського обліку в організації є комплексом методик, що спрямовані на розробку та налагодження ведення обліку від самого заснування й початку функціонування компанії або ж від моменту розширення сфери її діяльності. Точне й безпомилкове подання звітності допомагає не тільки привести функціонування організації у відповідність із вимогами українського законодавства, але й налагодити контроль за результатами її роботи, забезпечити ухвалення актуальних управлінських рішень на основі відомостей, наданих бухгалтерією, мінімізувати витрати й збільшити дохідну частину бюджету компанії.

Постановка бухгалтерського обліку з нуля, виконувана нашими фахівцями, передбачає:

  1. Здійснення комплексного аналізу організації та напряму її діяльності.
  2. Розробку документів, котрими регламентуватиметься постановка та ведення бухгалтерського і податкового обліку.
  3. Розробку регістрів обліку, обрання системи, за якою будуть проводитися й розподілятися результати господарських операцій за рахунками.
  4. Вибір систем оподаткування та ведення обліку, які є оптимальними для компанії.
  5. Надання кваліфікованих консультацій для працівників організації з актуальних питань.

Постановка бухгалтерського обліку підприємства чи установи, виконана професіоналами ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність», допоможе встановити чіткий контроль за їхньою діяльністю, планувати її, а також уникнути порушень і санкцій за них із боку органів державного контролю.

З повагою, Директор Голубєв Олександр Володимирович