Послуги державної реєстрації

Послуги державної реєстрації

Перед початком підприємницької діяльності, кожна організація зобов’язана пройти державну реєстрацію. Таким чином, підприємство узаконює своє право на існування та роботу, а також може розраховувати на значну допомогу з боку держави.

Якщо ж підприємство працює без відповідної реєстрації, це може загрожувати його засновникові адміністративною та кримінальною відповідальністю.

Процедура реєстрації займає певний час та вимагає від підприємця відповідних зусиль. У випадку, якщо засновник планує зареєструвати підприємство, але не має для цього достатньо часу, він може звернутися за допомогою до нас. Ми надаємо послуги державної реєстрації, а також супроводжуємо окремі реєстраційні та дозвільні процедури. Наша робота полягає в наступному:

 1. Збір, обробка та підготовка всіх необхідних установчих документів, для їх подальшої передачі відповідним органам. А також визначення організаційної форми майбутньої юридичної особи.
 2. Супровід компанії по державній реєстрації юридичної особи, до її успішного завершення.
 3. Внесення відомостей про новостворену юридичну особу до Єдиного державного реєстру. Без внесення до реєстру реєстрація підприємства вважається недійсною.
 4. Внесення даних до Єдиного державного реєстру про заснування і реєстрації відокремленого підрозділу даного підприємства;
 5. Супровід реєстрації змін в установчих паперах підприємства, яка реєструється. До таких змін належать найменування підприємства, його юридична та фактична адреса, склад фундаторів, обсяг статутного фонду, види діяльності.
 6. Ми простежимо, щоб зміни в вище перерахованих відомостях без проблем були внесенні в Єдиний державний реєстр юридичної особи.
 7. Супровід процесу щодо припинення діяльності підприємства, пов’язаного з ліквідацією юридичної особи по причині об’єднання, приєднання, розподілу або перетворення, в тому числі не тільки через бажання власників, але й за рішенням суду.
 8. Супровід державної реєстрації фізичної особи-підприємця, в тому числі і іноземних громадян.
 9. Державна реєстрація внесення будь-яких змін до даних, які стосуються фізичної особи-підприємця в Єдиному державному реєстрі. Це може бути місце проживання, а також ім’я, прізвище чи по-батькові.
 10. Супроводження припинення діяльності фізичної особи-підприємця. Припинення діяльності може бути як особистим рішенням підприємця, так і рішенням суду.
 11. Включення фізичної-особи підприємця до Єдиного державного реєстру і таким чином завершення реєстрації.
 12. Отримання відомостей та витягів з Єдиного державного реєстру як для фізичної особи-підприємця, так і для юридичної особи.
 13. Допомога підприємцеві відкрити рахунок у будь-якому з вітчизняних банків. При цьому банк, в якому відкриватиметься рахунок обирає сам замовник.
 14. Розробка макету та виготовлення штампів і печаток для юридичної та фізичної особи-підприємця.
 15. Підготовка та подача до митниці відповідного набору документів для майбутньої акредитації суб’єкта господарювання в митних органах України.
 16. Розробка приблизного макету для зовнішньої реклами вашого підприємства. Ця послуга включає в себе процедуру отримання дозволу на виготовлення та розміщення зовнішньої реклами. Подібний дозвіл може надати Департамент містобудування та земельних відносин.
 17. Ми надаємо послуги зі збору та обробки всіх паперів, необхідних для реєстрації в Державному реєстрі України знаків товарів і послуг відповідно чинному законодавству, а саме Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» тощо.

Якщо ви звернетеся за допомогою в реєстрації підприємства до нашої компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність» ви не пошкодуєте. Ми надаємо своїм клієнтам тільки якісні послуги. Крім того, наша компанія це ідеальний варіант зекономити час та кошти і, більше того, ви можете бути впевнені, що реєстрація вашого підприємства пройде успішно.

У нас працюють тільки справжні професіонали, тому ми можемо гарантувати вам успішне завершення реєстрації підприємства в максимально терміни. Робота нашої компанії узгоджена настільки, що не залишається найменшого шансу на відмову в реєстрації вашої фірми.

Ми візьмемо на себе вирішення всіх питань і усунення проблем, пов’язаних з реєстрацією підприємства, а також зі внесенням будь-яких змін до установчих документів і до Єдиного державного реєстру.

Якщо на час реєстрації підприємства у вас немає змоги перебувати у місті, не хвилюйтеся і довірте всі турботи нам. Ми якісно виконуємо всі зобов’язання перед клієнтами. Про це свідчать численні схвальні відгуки на нашому сайті.

Якщо у вас виникли додаткові запитання ви можете поставити їх нашим операторам. Зв’язатися з ними можна за контактами, вказаними на сайті або скориставшись спливаючим діалоговим вікном.