Послуги державної реєстрації у Києві

Послуги державної реєстрації у Києві

Ви вирішили заснувати власну справу, вирішили всі формальності можна починати працювати. Та, найважливіше, без чого неможлива підприємницька діяльність, і не важливо чи ви працюватимете як юридична особа, чи як фізична особа-підприємець – це державна реєстрація.

На даний момент існує безліч компаній, які пропонують послуги державної реєстрації у Києві.

Якщо ви не плануєте витрачати час на реєстрацію і прагнете передати всі клопоти, пов’язані з цим питанням справжньому професіоналу, варто звернутися до компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність». Лише з нами ви відчуєте себе абсолютно захищеними в правовому полі.

До переліку послуг, які надає наша компанія, входять наступні:

 1. Усні та письмові, при зустрічі та віддалені консультації, які порушують питання трудового, цивільного, господарського, податкового, адміністративного та сімейного кодексу. Ви можете проконсультуватися стосовно певного конкретного випадку та ситуації або ж про загальні положення законодавства.
 2. Ми укладаємо договори, контракти, скарги та заяви, звернення, запити, претензії, відповіді на запити та претензії, позовні заяви та тому подобні папери. В такому випадку ви можете замовити окрему послугу або цілком довірити ведення справ.
 3. Представляємо інтереси своїх клієнтів під час судових розглядів чи позовів. Проводимо аналіз ситуації та наявної документації з метою прогнозування перебігу судових подій та для того, аби ви уникнули подібних ситуацій в майбутньому.
 4. Представляємо інтереси своїх клієнтів на всіх етапах виконавчого провадження.
 5. Комплексне правове ведення вашого бізнесу. Якщо з певних причин ви не можете дозволити собі найняти штатного юриста і не бажаєте замовляти окремі послуги, можете одразу оформити весь пакет. В такому випадку наш юрист займатиметься паперами, пов’язаними з роботою вашого бізнесу.
 6. Ми сприяємо тому, аби ви отримали ліцензії, довідки, випуски та тому подібну документацію в максимально короткі терміни та з найменшими зусиллями з вашої сторони.

У випадку, коли наш замовник прагне зареєструвати власну справу, наша компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність» може запропонувати різноманітні послуги, які, в цілому, охоплюють будь-які сфери правової діяльності, а також стосуються окремих реєстраційних процедур та отримання довідок.

До переліку таких послуг входять наступні:

 1. Підготовка статутних паперів та допомога у визначенні організаційної форми вашого підприємства. В такому випадку у вас не виникне жодних проблем, через неправильне формулювання форми юридичної особи.
 2. Супровід в державній реєстрації юридичної особи, поки процедура не буде повністю завершеною. Ми займемося збором та підготовкою всіх основних паперів, а також додаткових документів, які можуть знадобитися під час реєстрації.
 3. Вам не варто буде турбуватися щодо подачі заяви про включення вашого підприємства до Єдиного державного реєстру. Ці зобов’язання ми виконаємо за вас.
 4. Також ми попіклуємося, аби після створення відокремленого підрозділу юридичної особи всі данні були занесенні до Єдиного державного реєстру.
 5. У разі, якщо зміняться назва юридичної особи, її фактична чи юридична адреса, склад фундаторів, обсяг статутного капіталу, види діяльності, ми самостійно займемося збором та підготовкою всіх необхідних паперів, аби ці зміни були відображенні в установчих документах.
 6. Подбаємо про те, аби зміни, внесенні до статутного фонду, були відображенні у Єдиному реєстрі юридичних осіб.
 7. Якщо в результаті розпаду, злиття, поглинення підприємства потрібна буде реєстрація нової фізичної особи, ми підготуємо всі необхідні для цієї процедури документи.
 8. Ми займаємося державної реєстрацією фізичної особи-підприємця, як громадян нашої країни, так і іноземців.
 9. Ми сприяємо тому, аби зміни до Єдиного державного реєстру були внесенні якомога швидше. Ці зміни можуть стосуватися фактичної та юридичної адреси фізичної особи, ПІБ тощо.
 10. Наші послуги включать правовий супровід всіх операцій, здійснених фізичною особою-підприємцем.
 11. Збір та підготовка всіх необхідних паперів для реєстрації фізичної особи-підприємця та включення її до Єдиного державного реєстру.
 12. Збір всіх необхідних даних, які внесенні до Єдиного державного реєстру. Подібну послугу ми надаємо як юридичній особі, так і фізичній особі-підприємцю.
 13. Ми супроводжуємо відкриття банківського рахунку в установах країни. Зазначимо, що банк підприємець обирає самостійно, ми лише можемо порадити йому.
 14. Ми надаємо послуги, пов’язанні з розробкою та виготовленням макетів штампів та печаток.
 15. Акредитація суб’єктів господарювання в митних органах. Ми займаємося збором документів та подальшим правовим супроводом цього процесу.
 16. ми допоможемо вам в отриманні дозволу у Департаменті містобудування та земельних відносин для виготовлення та встановлення зовнішньої реклами. До переліку такої реклами входять плакати, банери, бігборди.
 17. Ми надаємо послуги щодо супроводу реєстрації у Державному реєстрі свідоцтв України для товарів і послуг згідно чинного законодавства.

Наші послуги користуються широким попитом, особливо у підприємців-початківців та представників малого бізнесу, які не завжди можуть дозволити собі послуги штатного юриста. В нашій компанії ви можете замовити як окрему послугу або весь пакет.