Послуги бухобліку в Києві

Послуги бухобліку в Києві

Для того, аби заснувати власне підприємство необхідно мати хоча б мізерний стартовий капітал, комерційну жилку, інакше нічого не вийде, і, звісно ж, хорошого і перевіреного бухгалтера. Без необхідних знань в цій галузі ваше підприємство, яким би успішним воно не було спочатку збанкрутує, а якщо людина на цій посаді не перевірена, то підприємство, разом з вашими активами, перейде у його власність. Подібні приклади не рідкість і підприємці доволі часто перестраховуються.

Правильна організація і ведення бухгалтерського обліку невід’ємний атрибут для отримання точної інформації про стан справ вашого підприємства, а також, аби зрозуміти, наскільки ефективною є ваша стратегія та чи є підстави переглянути її. Бухгалтерський облік надає не лише цілком достовірну інформацію, але й у повному обсязі.

Та на жаль, найняти штатного бухгалтера, особливо на початку своєї роботи можуть не всі. Адже це не тільки заробітна плата, але й додаткове оформлене робоче місце. Окрім того варто згадати і про постійні курси підвищення кваліфікації, які, для штатного бухгалтера, є обов’язковими. Все змінюється, видаються нові закони і поправки, і це стосується і бухгалтерського обліку.

Отож, якщо ви стикнулися з подібною ситуацією, і бухгалтер у штаті це не ваш варіант – ви можете замовити послуги віртуального бухгалтера. Що це? Все дуже просто. Спеціальні аутсортингові компанії надають послуги з бух обліку тим, хто цього потребує.

Вас звісно зацікавила ця ідея, але ви боїтеся наткнутися на шахраїв і позбутися свого статку. Не варто хвилюватися. Щоб уникнути подібних проблем варто звернутися до перевірених спеціалістів, які мають значний досвід роботи та хорошу репутацію серед підприємців.

Ви досі не знаєте, де замовити послуги бухобліку в Києві? Відповідь проста – в товаристві з обмеженою відповідальністю «Бухгалтерський облік та податкова звітність».

Звернувшись за допомогою до нашого підприємства ви можете розраховувати на отримання наступних послуг:

 • підготовка та подання до відповідних органів податкових, фінансових, статистичних звітів, в перелік яких входить також термінові чи прострочені звіти, а також подання разової або нульової документації;
 • ведення облікової бази вашої організації;
 • підготовка, збір та складання первинних бухгалтерських паперів, до переліку яких входять рахунки, акти прийому/передачі, накладні, податкові накладні, відомості щодо заробітної плати працівників, накази, книга приходи/відходу, акти, довідки тощо;
 • всі розрахунки, пов’язані з податковими зобов’язаннями, контроль над тим, наскільки вчасно та правильно ваша фірма сплачує податки;
 • реєстрація податкових накладних;
 • ведення книги обліку прибутків та витрат (дана послуга актуальна як для фізичних, так і юридичних осіб);
 • робота з банком (банк підприємець обирає самостійно). В межах цієї послуги ми займаємося набором платіжних доручень, відомостей щодо заробітної праці робітників, а також різноманітними валютними операціями;
 • нарахування заробітної плати співробітникам, а також робота з усіма кадровими паперами підприємства;
 • податкове планування та оптимізація оподаткування підприємства, аналіз та зменшення податкових ризиків організації;
 • підготовка відповідей на різноманітні запити відповідних контролюючих органів, робота з листами та заявами;
 • розробка облікової політики підприємства, формування основних принципів та способів ведення бухгалтерського і податкового обліку;
 • ми надаємо консультації (як разові, так і постійні), пов’язанні з веденням підприємницької діяльності;
 • відновлення обліку, збір та перевірка даних податкового та бухгалтерського обліку, систематизація всіх існуючих бухгалтерських паперів підприємства;
 • крім вище перерахованого ми супроводжуємо клієнта до моменту завершення процедури реєстрації фізичної особи-підприємця.

Як бачите, завдяки нашій компанії ви можете не перейматися пошуком штатного бухгалтера та без зайвого остраху довірити нам всі справи, пов’язанні з бухгалтерським обліком.

Ми надаємо лише якісні послуги, у чому встигли переконатися бізнесмени-початківці як у столиці, так і за її межами. Оскільки ми надаємо, на ряду з іншими, і віртуальні послуги, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою, у якому куточку країни чи світу ви б не перебували.

Послуги нашої компанії несуть як разовий (ви можете замовити одну консультацію, або скористатися нашими послугами, на час відсутності штатного бухгалтера), так і постійний характер (ми можемо супроводжувати вашу фірму, не один рік займаючись її бухгалтерським обліком).

Скористайтеся послугами компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність»  – як результат отримуєте комфортне ведення бізнесу і збільшення його прибутковості.