Послуги бухгалтерського обліку в Києві

Послуги бухгалтерського обліку в Києві

Наявність багаторічного досвіду в такій сфері як ведення бухгалтерського обліку, здійснення податкового обліку та фінансового планування, наявність штату висококваліфікованих фахівців, а також сучасної технологічної платформи, дозволяє забезпечувати комплексне ведення бухгалтерського обліку підприємств і виконання операцій окремих ділянок обліку незалежно від їх територіального розташування.

Якщо вам потрібні послуги бухгалтерського обліку в Києві, рішення звернутися до компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» було неймовірно вдалим.

Наша компанія надає наступні послуги з ведення бухгалтерського обліку:

  • Комплексне ведення бухгалтерського та податкового обліку, обробка первинної бухгалтерської документації. Наші фахівці забезпечать весь комплекс необхідних операцій в сфері бухгалтерського та податкового обліку клієнта, передбачений чинним міжнародним та національним законодавством. Надання послуг можливо як на території компанії-клієнта, так і в офісі нашої групи.
  • Облік, контроль і аналіз взаєморозрахунків з контрагентами. Дозволяє уникнути будь-яких помилок у взаєморозрахунках з постачальниками та підрядниками, замовниками і покупцями, бюджетом і цільовими фондами.
  • Підготовка і здача річної і квартальної звітності (надається як одна з функцій головного бухгалтера). В умовах постійно мінливого законодавства підготовка і здача річної і квартальної звітності стає складним системним завданням, яке повинно реалізовуватися досвідченими фахівцями, а в разі наявності у вас в штаті головного бухгалтера ми готові запропонувати послугу аналізу звітності до її подачі в державні органи.
  • Перевірка і відновлення бухгалтерського обліку. В процесі роботи підприємства можуть траплятися ситуації, пов’язані з втратою інформації і цілих ділянок бухгалтерського і податкового обліку, а помилки у веденні обліку можуть викликати суттєві фінансові втрат у вигляді різних стягнень і штрафів, нарахованих органами податкової інспекції в результаті проведених перевірок.

Залучення наших фахівців до бухгалтерського обліку вашого підприємства дасть можливість:

Заощадити час. Залучення спеціалістів, які займаються бухгалтерським обліком, але не є штатними працівниками дає можливість в достатній кількості приділити час вирішенню поставлених бізнес-завдань, не розмінюючись на такі додаткові функції, як ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Заощадити кошти. Сучасне законодавство, не стабільні податкові ставки, використання нових форм обліку, складні системи оподаткування вимагають від спеціалістів високої кваліфікації, в тому числі – достатнього і всесторонього досвіду в такій області як ведення бухгалтерського обліку підприємства. При цьому система оплати за консультаційну та практичну підтримку є досить гнучкою – вона здійснюється, з урахуванням обсягів, результатів і якості наданих бухгалтерських послуг, що, ясна річ, позитивно відображається на ціні за бухгалтерські послуги.

Отримати якісний бухгалтерський облік та послуги з аналізу (аудиту), ведення документообігу та кадрового обліку. Ми створили спеціальну команду професіоналів, які спеціалізується виключно на веденні бухгалтерського обліку, а сама команда була сформована з урахуванням підбору тільки кращих фахівців. Завдяки цьому результат, а саме якість бухгалтерського обліку, зазвичай значно вище, ніж при використанні на підприємстві класичної бухгалтерської служби.

Якщо ви звернетеся за допомогою до нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» ви обов’язково оціните ряд переваг нашої фірми, серед яких:

  • надання якісних та кваліфікованих послуг ведення бухгалтерського обліку;
  • вчасна кваліфікована консультація клієнтам в рішенні будь-яких проблем: наші працівники завжди нададуть консультацію і порадять оптимальне вирішення будь-якої ситуації;
  • індивідуальне ведення бухгалтерського обліку на фірмі: ми завжди беремо до уваги особливості вашої роботи, галузі, в якій ви працюєте, а також інтереси власників;
  • цілковита конфіденційність будь-яких отриманих данних;
  • повна відповідальність за дії і професіоналізм співробітників компанії;
  • оперативність: всі фахівці нашої компанії дотримуються унікального принципу організації і планування своєї роботи, що дає можливість виконати роботу максимально швидко.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, пов’язані з роботою нашої компанії або ви прагнете замовити послуги бухгалтерського обліку, ви можете зателефонувати нашим менеджерами. Вони люб’язно нададуть відповіді на будь-які ваші запитання та допоможуть у вирішенні проблем. Координати для зв’язку з менеджерами розташовані на сайті нашої організації.