Податкове планування

Успішний розвиток будь-якої компанії неможливий, якщо відсутнє ефективне податкове планування. Налагоджене безпомилково й точно, воно сприяє правильній організації фінансового обліку з дотриманням усіх норм чинного законодавства України.

Податкове планування та прогнозування має на меті розробку оптимальної схеми оподаткування з раціональним податковим навантаженням. Завдяки правильним розрахункам воно передбачає створення таких умов, за яких у процесі функціонування організації чи підприємства вдасться уникнути зайвих витрат. Тобто здійснюється оптимізація оподаткування – процедура, яка дозволяє скоротити податкові виплати, але цілком легально і законно – не виходячи за рамки чинних у державі нормативно-правових актів.

Концепція податкового планування може бути:

  • стратегічною;
  • поточною.

У першому випадку розробляється комплекс заходів, спрямованих на зниження податкового тиску на тривалий період – у довгостроковій перспективі. У другому ж разі концепція стосується обмеженого часового проміжку, конкретного бізнес-процесу або навіть окремо взятої угоди.

У чому наші переваги?

ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонує професійні послуги з планування податків, скориставшись котрими, можна суттєво зменшити податковий тиск на підприємство. Висококваліфіковані фахівці допоможуть обрати найбільш ефективний варіант планування для вашої організації, врахувавши магістральний напрям її діяльності та спеціалізацію. Нами практикуються:

  • укладання офіційного договору із замовником про партнерство;
  • доступні ціни на послуги спеціалістів;
  • прогресивні методи податкового планування, що відповідають вимогам часу та орієнтуються на врахування позитивного європейського досвіду;
  • дотримання строків виконання робіт;
  • нерозголошення приватної інформації.

Зателефонувавши до нашої компанії, ви можете отримати попередню безкоштовну консультацію з актуальних для вас питань і дізнатися більш детально про умови співробітництва.

З повагою, Директор Голубєв Олександр Володимирович