Податкова консультація
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Податкова консультація

Податкове законодавство в Україні є досить складним, має багато тонкощів і постійно реформується та змінюється. З моменту створення суб’єкта господарювання і на протязі всього часу роботи юридичній особі доводиться зустрічатися з безліччю складнощів, пов’язаних з контролюючими та перевіряючими органами у тому числі Державною фіскальною службою України.

Спеціалісти Компанія  «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонують Вам  вирішити  проблеми з контролюючими органами та незрозумілі тонкощі податкової справи, в першу чергу за допомогою, знань та досвіду кваліфікованих спеціалістів. Наші спеціалісти нададуть грамотну та повноцінну юридичну консультацію з питань податкового права.

Компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність» представляє своїх клієнтів у податкових органах та здійснює захист у податкових спорах, серед яких є найбільш поширені їх категорії,  а саме, справи щодо донарахування податкових зобов’язань та фінансових санкцій в зв’язку з встановленням «безтоварності» господарських операцій, проведених із контрагентами, що мають ознаки «податкової ямами», «фіктивності» та «транзитерами».

Ми націлені на досягнення позитивного результату для клієнта, якісно високий рівень обслуговування у галузі податкового права, лідерство на ринку послуг з податкового права.