Перереєстрація ФОП
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Перереєстрація ФОП

Безперечно, особистий бізнес – це дуже  клопітка і надскладна справа, в яку потрібно вкладати не тільки гроші, а й  зусилля, щоб вона розвивалася і приносила прибуток. Проте незважаючи всі плюси та мінуси цієї справи, можливо сміливо стверджувати, що добре організована підприємницька діяльність є дуже перспективною справою. Конституція України  гарантує кожному  право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.

Фізичній особі, яка особисто займається розвитком свого бізнесу дуже часто доводиться піклуватися не тільки про успіх своєї справи, а й займатися переоформленням значної численності  документації. Втрата свого особистого часу на заповнення бланків документів, підготовку документації для подання її в органи реєстрації, величезні черги значною мірою ускладнюють побут звичайного підприємця.

Перереєстрація  ФОП у розумінні чинного законодавства України це передання відомостей до Єдиного держреєстру. Важливим є  строк внесення змін.  Закон № 755 про це мовчить, проте, якщо ви законослухняний громадянин та збираєтеся офіційно виконувати обов’язки платника податків, то затягувати з цим не радимо.

Спеціалісти компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність»  у найкоротші строки проведуть  перереєстрацію ФОП, допоможуть внести зміни до засновницьких документів. Навіть якщо Ви знаходитеся за межами м. Київ або Київської області Вам достатньо вислати доручення на проведення перереєстрації дій, все інше зроблять наші спеціалісти.

Для того, щоб після перереєстрації підприємства не було зайвого клопоту, Ви можете скористатися нашими консультаціями та рекомендаціями стосовно вибору оптимальної системи оподаткування, отримання необхідних свідоцтв, довідок, інших дозвільних документів.