Перереєстрація ТОВ
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Перереєстрація ТОВ

В процесі ведення підприємницької діяльності у керівників ТОВ досить часто виникають підстави внести зміни до статутних документів або відомостей ЄДРПОУ. Зміна назви, зміна КВЕДів, складу засновників та інше займають у Вас багато часу?

Перереєстрація підприємства є важливою умовою для ведення успішного бізнесу у тих випадках, коли Ви вирішили внести зміни до установчих документів підприємства або яким-небудь чином скорегувати його діяльність. В окремих випадках можуть знадобитися кардинальні зміни, наприклад, перереєстрація ЗАТ у ТОВ. Наші спеціалісти допоможуть Вам провести перереєстрацію Вашого підприємства у найкоротші строки.

Актуальною у наш час стала послуга проведення перереєстрації у зв’язку з проведенням АТО. Велика численність компаній, які працювали на території АРК та ОРДЛО, зіткнулися з тим, що виникла необхідність перереєстрації місця знаходження. Спеціалісти компанії «Бухучет» працюють не тільки на території Києва або Київської області, а й на всій території України.

Послуги перереєстрації включають:

  • Внесення змін до статутного капіталу (його збільшення або зменшення);
  • Розширення видів економічної діяльності відповідно до нового класифікатора КВЕД;
  • Зміна директора ;
  • Внесення змін складу товариства;
  • Внесення змін місцезнаходження юридичної особи;
  • Зміна назви підприємства;
  • Зміна системи оподаткування.

Наша команда знає всі тонкощі проведення процедури перереєстрації ТОВ. Багаторічний досвід наших спеціалістів та добре зарекомендоване ім’я компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність» стануть Вашим надійним партнером в майбутньому та гарантом успішного ведення бізнесу.