Отримати будівельну ліцензію в Києві

Отримати будівельну ліцензію в Києві

Ліцензія на будівельну діяльність (ліцензія на будівництво) – документ державного зразка. Ці папери надають право всім бажаючим, звісно, якщо вони мають для цього відповідні підстави, займатися певним видом діяльності. Здійснення будівельних робіт без діючої ліцензії карається законом. Також закон карає порушників, які не дотримуються всіх норм прописаних у ліцензійному домовлені. Документ видається в формі бланку і доповнення до нього з (КВЕД) переліком виконуваних робіт. Ліцензія на будівельну діяльність (надає право займатися будівельними роботами на всій території України, і видається безстроково. Та, якщо будівельна компанія не виконує всіх ліцензійних зобов’язань, її можуть позбавити ліцензії з правом або без права на її відновлення.

Скільки необхідно часу на оформлення ліцензії на будівництво:

21 робочий день (після того, як була надана вся необхідна інформація і документи). Якщо ви не маєте часу або бажання, наша компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність» може допоїти вам отримати будівельну ліцензію в Києві. Ми практикуємо подібні послуги не перший рік і маємо відповідний досвід у даній галузі.

Вартість послуг на отримання ліцензії на будівництво формується в залежності від кількості та складності видів діяльності, які ви збираєтеся виконувати, іншими словами пунктів (видів) робіт.

Даний перелік замовник визначає особисто, керуючись своїми уміннями та уподобаннями. Кількість таких пунктів необмежена. Зазначимо, що офіційний список видів робіт, які вимагають отримання будівельної ліцензії встановлений на державному рівні і якщо ви вирішили займатися подібною діяльністю вам варто подбати про отримання необхідних дозвільних паперів.

Окрім плати наших послуг замовник зобов’язаний сплатити вартість державного мита за видачу бланка будівельної ліцензії.

Якщо у вас виникають додаткові запитання або вам знадобилася допомога у оформлені будівельної ліцензії, звертайтеся до наших консультантів. Вона з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію, а також допоможуть у вирішенні ваших проблем.

У вартість послуг, які надає наша компанія по отриманню будівельної ліцензії входять наступні:

  • кваліфікована консультація клієнта з питань оформлення будівельної ліцензії. Ми піклуємося про комфорт наших клієнтів, тому надаємо як усні, так і письмові консультації, як дистанційно, так і при особистій зустрічі;
  • допомога клієнту у виборі і визначенні видів будівельних робіт. Якщо замовник самостійно не може розібратися у встановленому державою переліку, ми робимо це за нього. Звісно, всі пункти в такому випадку ретельно узгоджуються;
  • підготовка пакету документів для подачі в ДАБІ кваліфікованими фахівцями. Ми маємо чималий досвід у даній галузі і впевнені, що документи, підготовані працівниками нашої компанії пройдуть всі перевірки і забезпечать вам максимально швидке отримання будівельної ліцензії;
  • представництво інтересів клієнта – подача документів в ДАБІ. Якщо у вас немає часу на відвідини всіх необхідних органів, ми зробимо це за вас;
  • отримання ліцензії за дорученням. Замовнику не завжди потрібно відвідувати контролюючі органи. Подати заяву, документи, а також забрати готову ліцензію ми можемо самостійно, за правильно оформленим дорученням;
  • також ми надаємо послуги щодо внесення змін або виправлень у вже отримані раніше будівельні ліцензії. Ця послуга також користується чималою популярність у нашій країні. Випадків, коли потрібно внести зміни безліч. Це і зміна юридичної адреси підприємства, і зміна ПІБ власника, а також зімни або розширення діяльності організації.

Де отримати будівельну ліцензію?

Прийомом зав, документів, виданням або ліквідацією дозвільних паперів внесенням змін у документи займається Державна Архітектурно-Будівельна Інспекція. Крім видачі дозвільних паперів подібна установа видає дозволи на будівельні роботи в тій чи іншій частині міста.

Варто відзначити, що засідання ліцензійної комісії в «ДАБІ» проводиться всього лише два рази в місяць. В першу і третю п’ятницю кожного місяця. Тому варто ретельно готувати всі папери, інакше на повторне звернення вам доведеться чекати доволі довго. Краще за все, для збору, оформлення та подачі документів вам варто звернутися до спеціалістів.

Після того, як Ви отримали ліцензію на будівництво, вам, як організації, яка виконує будівельні роботи необхідно буде отримати дозвіл на роботи підвищеної небезпеки Держпраці (охорона праці).

Користуючись послугами до наших спеціалістів ви отримуєте не тільки потрібну інформацію та допомогу, але й високий сервіс, та, що не менш важливо, суттєво економите кошти та час. Ми працюємо для людей і намагаємося зробити все, щоб ви були задоволені нашою роботою.