Отримання будівельної ліцензії

Отримання будівельної ліцензії

Для початку співпраці з нашою компанією і отримання будівельної ліцензії, вам необхідно, визначитися з видами робіт, згідно кодифікатора, переліком будівельних робіт, який висилається за запитом або можна завантажити на сайті компанії. Кодифікатор, необхідно передати або вислати фахівцям нашої компанії, для прорахунку вартості ліцензії на виконання будівельних робіт.

Крім стандартної будівельної ліцензії ми здійснюємо професійну допомогу в отриманні Дозволів на виконання небезпечних робіт (Охорона праці), Дозвіл на початок будівництва або Декларація на початок і завершення робіт, допоможемо узаконити об’єкти самовільного будівництва, введення в експлуатацію, пройти експертизи, надамо допомогу з проектними документами, будівельним паспортом, допоможемо оформити необхідні дозволи на початок необхідної комерційної діяльності, виконання будь-яких проектних, дозвільних робіт в різних напрямках економіки.

Проводимо повний супровід на всіх етапах ліцензування будівництва, сертифікатів на виконання проектних робіт, архітектурних робіт – для всіх юридичних і фізичних осіб на території України.

Весь процес отримання будівельної ліцензії досить трудомісткий, що вимагає певного вкладення часу, сил, наявність відповідної освіти, знань, досвіду. Як бачите, оформити будівельну ліцензію не так просто, оскільки треба вкласти достатньо часу та фінансів. Потенційному ліцензіату, потрібно мати, великий штат з кваліфікованих, дипломованих робочих фахівців, інженерів різних будівельних спеціальностей, відповідне обладнання, спецтехніку. При цьому, необхідно правильно підготувати документи для інспекції, для цього крім знань і досвіду, необхідно постійно працювати в даній сфері. Постійно мінливе законодавство, нові постанови, накази припускають наявність певних тонкощів в підготовці документів, а розібратися в цьому, зажадає масу вашого часу. Звісно, ви не можете слідкувати за постійними змінами, тому, щоб процедура отримання ліцензії закінчилася успішно вам варто звернутися до організації, яка має великий досвід у подібній галузі. До таких компаній належить і наша «Бухгалтерський облік та податкова звітність».

Подумайте, що в період оформлення будівельної ліцензії, ви довгий час проведете в чергах, поспілкуєтеся з нахабними чиновниками, а в перспективі, найімовірніше, не отримаєте бажаного результату. І це все, не пройде без стресів і тривалих переживань. Звісно, для людини, яка займається власною справою втрата часу це втрата коштів.

Для оформлення ліцензії на будівництво необхідно надати наступні документи:

  • копію довідки про Державну Реєстрацію юридичної особи ( “Виписка” або “Витяг”) з Державної служби реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності;
  • копія довідки про внесення до Єдиного Державного Реєстру Підприємств і Організацій України. Копія довідки “Статистики” (цей документ варто подавати за наявності, він не є обов’язковим);
  • заява встановленого зразка, де вказується перелік будівельних робіт, відповідно до чинного “Кодифікатора”, відомості про підприємство (його готують наші експерти);
  • банківські реквезіти і контактні дані підприємства;
  • попередня ліцензія на будівництво з доповненнями до неї (при продовженні, внесення доповнень, переоформлення).

Необхідно вислати по електронній пошті для підготовки і подачі документів в Державну архітектурно-будівельну інспекцію:

– реєстраційні документи підприємства ( “Виписка”, або “Витяг”);

– копію довідки “Статистика”. Важливо, наявність “КВЕД” будівництво (при наявності);

– договір оренди або купівлі офісу, складу, виробничих приміщень (при наявності);

– довідку з Податкової інспекції про наявність ПДВ, або оподаткування (при наявності);

– перелік проектно-будівельних робіт вибраних відповідно до представленого, чинним кодифікатором будівельних робіт;

– банківські реквізити підприємства, контактні дані, електронну скриньку, телефони, фактична та юридична адреса;

– копія диплома директора про освіту, бажано в будівництві (по можливості).

Співробітники нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» допоможуть в оформленні ліцензії на будівельні роботи максимально оперативно. Ми маємо неабиякий досвід в наданні подібних послуг, тому можемо гарантувати своїм клієнтам успішне завершення процедури оформлення. Ми цінуємо ваш час, тому практикуємо і дистанційну співпрацю. Всі необхідні дані ви можете передати по телефону чи електронною поштою, зустрітися доведеться лише для отримання самої ліцензії.

За додатковими запитаннями ви можете звертатися до наших консультантів за допомогою спливаючого вікна або по телефону. Координати для зв’язку з операторами розташовані на сайті нашої компанії.