Оскарження рішення податкової щодо розірвання договору про визнання електронних документів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Оскарження рішення податкової щодо розірвання договору про визнання електронних документів

Зловживання фіскальними органами своїми повноваженнями призводить ще до одного немалозначущого порушення прав суб’єктів господарювання, як незаконне розірвання договору про визнання електронних документів.

Листом 06.01.2016 р. №168/6/99-99-11-02-02-15 податківці нагадують, що контролюючий орган має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку ненадання платником податків нового посиленого сертифіката (сертифікатів) відкритого ключа замість скасованих або в разі зміни платником місця реєстрації.

Міністерством фінансів України у роз’ясненнях неодноразово зазначало, що Інструкція з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затверджена Наказом ДПА України «Про подання електронної податкової звітності» від 10.04.2008 року №233, яка містить підстави для одностороннього розірвання податковим органом договору про визнання електронних документів з платником податків, не приведена у відповідність до норм ПК України .

Завдяки аналізу норм ПК України  та судової практики співробітники компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» мають успішний досвід ведення справ з оскарження рішення фіскальних органів, щодо розірвання договору про визнання електронних документів та захисту інтересів в судових інстанціях, а також на стадії досудового врегулювання спору.

Ми пропонуємо клієнтам глибокий аналіз ситуації у кожному конкретного випадку, консультації, прогнозування вирішення справи з посиланням но норми чинного законодавства України та судову практику.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!