Оскарження блокування податкових накладних
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Оскарження блокування податкових накладних

Зі свавільністю та бездіяльністю контролюючих та податкових органів зустрічався майже кожен підприємець або юридична особа в своїй фінансово-господарській діяльності.

Недорозвинена система реєстру податкових накладних створює багато проблем для бізнесу. Однією з таких проблем є блокування податкових накладних., що в свою чергу ставить у незручне становище постачальника або продавця перед контрагентам та створює багато проблем в фінансового-господарській діяльності фірми.Податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Сучасне податкове законодавство має дуже багато аспектів захисту, і тому грамотний та кваліфікований підхід дає позитивний результат у вирішенні даного питання.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку незаконного блокування податкових накладних, шляхом аналізу, дослідження доказів та порівняльної судової практики ми майже зі 100 % впевненістю спрогнозуємо хід вирішення Вашої справи.

Команда досвідчених юристів швидко та оперативною проконсультують, нададуть  практичні поради, професійно складуть скаргу або позовну заяву. Ми завжди на стражі Ваших інтересів.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!