Продовження будівельної ліцензії

Згідно із Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», прийнятим Верховною Радо 2015 року за № 222-VIII, будівельна ліцензія продовження не вимагає, оскільки видається на необмежений термін. Після набрання чинності вказаним нормативно-правовим актом усі дозвільні документи такого змісту, що були дійсними на той час, автоматично стали безстроковими.

Тим не менше, за кожним суб’єктом господарювання, який займається будівельною діяльністю, пов’язаною зі спорудженням об’єктів, що належать до класів наслідків СС2 та СС3, збережено право на продовження будівельної ліцензії старого зразка шляхом переоформлення на безстрокову за власним бажанням.

Як відбувається переоформлення документа?

Процедура продовження ліцензії на будівельну діяльність належить до трудомістких і досить тривалих. Окрім того, вимагає від ліцензіата наявності юридичних знань, оскільки має правове підґрунтя. Заявник повинен звернутися до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Як свідчить практика, спроби самостійно продовжити документ частіше за все увінчуються невдачею та поверненням заявникові документації на доопрацювання через неправильне її оформлення, надання неповної інформації. Щоб уникнути таких небажаних результатів, рекомендується заручитися підтримкою фахівців ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Аби переоформити будівельну ліцензію від імені замовника, нам знадобляться:

  • заява, складена ним;
  • довідка з ЄДРПОУ;
  • інформація про матеріально-технічну базу, штат робітників, систему контролю якості будівельних робіт;
  • попередня ліцензія.

Ми будуємо партнерство на договірних засадах, представляємо в державних органах інтереси клієнта на основі нотаріально завіреної довіреності, пропонуємо найнижчу вартість послуг, оперативний і завжди позитивний результат – готова продовжена ліцензія будівельної компанії видається замовнику впродовж 2-3 тижнів.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!