Ліквідація, банкрутство
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Ліквідація, банкрутство

Процедура ліквідації юридичної особи є досить складною. Без професійної юридичної допомоги особи, яка володіє спеціальними теоретичними знаннями та практичними навичками арбітражного керуючого звичайному  підприємцю або керівнику великої компанії буде надто складно провести правильно процедуру ліквідації або банкрутства. У випадку обрання Вами неправильного або невідповідного Вашому підприємству способу його закриття, це може значно збільшити загальний термін ліквідації фірми на кілька місяців, а здійснення процедури ліквідації недостатньо компетентними фахівцями здатне привести до затягування ліквідаційного процесу на роки. Процедура припинення підприємства представляє собою значну низку послідовних етапів, а тому невірне виконання яких або зовсім невиконання може закінчитися навіть притягненням керівника до адміністративної відповідальності.

Ліквідація підприємства – є формою припинення існування суб’єкта фінансово-господарської діяльності  (юридичної особи). Важливо: відповідно до норм цивільного та господарського законодавства України існування юридичної особи припиняється шляхом реорганізації чи ліквідації.

Найчастіше підприємство припиняє існування за рішенням його власників і є найбільш доречним у випадках, коли суб’єкт господарської діяльності не має заборгованості перед державним бюджетом по сплаті загальнообов’язкових податків та зборів. Саме цей спосіб ліквідації за розміром витрат на юридичний супровід процедури ліквідації є найбільш економічно вигідним, проте сама процедура ліквідації триває не менше двох місяців.

Компанія  «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонує своїм клієнтам послуги з банкрутства юридичної особи або її ліквідації.

Ми пропонуємо нашим клієнтам проведення банкрутства за спрощеною системою – за особистим рішенням власника відповідно до законодавства України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, – і все це в найкоротші строки.