Купити фірму у Києві

Купити фірму у Києві

Ви вирішили розпочати власну справу, але розумієте, що це додаткові затрати часу, коштів та сил. І якщо раніше альтернативи не було, і майбутній підприємець змушений був вистоювати довжелезні черги, заповнювати безліч заяв та чекати не один місяць на остаточне рішення контролюючого органу – то тепер все значно простіше.

Якщо ви хочете якнайшвидше розпочати власну підприємницьку діяльність, ви можете просто купити фірму у Києві. Це проста процедура яка звільнить вас від багатьох аспектів бюрократичної тяганини.

Купівля готових фірм в Києві та регіонах – це ефективний і вигідний спосіб максимально швидко приступити до здійснення будь-якої підприємницької діяльності в обраній сфері на законних підставах. При такому підході підприємці отримують можливість купити компанію з відповідними параметрами, щоб позбавити себе від місяців простою, перевірок з боку контролюючих органів та інших організаційних складнощів. Наприклад, можна придбати фірми з ліцензією або допусками, щоб отримати доступ до привабливих тендерів і контрактів. Крім того, існують і інші привабливі варіанти покупки підприємств. Якщо купити готову фірму з історією, то можна забезпечити кращі умови для старту нового бізнесу.

Таким чином підприємець може зекономити не тільки кошти, але й доволі багато часу, завдяки чому підприємство швидше почне приносити бажаний продукт. Придбавши готову фірму, вам не потрібно чекати, поки про вас дізнаються партнери та клієнти, з перших днів володіння можна розпочати активну роботу.

Найкращий варіант це купити не просто готову фірму, а підприємство з історією.

Фірма з історією – це компанія, яка уже здійснювала господарську діяльність. Такі юридичні особи можуть являти собою діючий бізнес з оборотами або підприємства, які припинили здійснювати комерційну діяльність. Можна назвати як мінімум чотири причини, які обов’язково переконають вас купити готові фірми з історією:

  • Підвищення авторитету компанії в очах потенційних клієнтів і партнерів. Вам не потрібно витрачати багато коштів та часу на рекламу вашого підприємства. Оскільки фірма працювала і раніше, про неї уже чують в потрібних колах. Головне, щоб репутація підприємства була позитивною.
  • Можливість залучити кредитні кошти на пільгових умовах або здійснити лізингові операції. Якщо підприємство існує не перший день, банк може бути переконаний, що це солідна організація, яка не закриється одразу після оформлення кредиту. Таким чином ви зможете брати кредитні кошти у банках в більших розмірах та на більш вигідних умовах.
  • Можливість брати участь в перспективних тендерах і вигравати їх. Більшість тендерів, які проводяться, вимагають, аби фірми-учасники мали певний досвід роботи та працювали на ринку певний відрізок часу. Придбавши готову фірму з історією ви зможете забезпечити своєму підприємству подібний досвід.
  • Зниження початкових вкладень в рекламу і створення бренду. Ваш бренд уже буде прорекламований. Попередній власник подбав про рекламу своєї компанії, а вам залишається лише підтримувати позитивний імідж та вчасно нагадувати про себе.

Купівля готової компанії з історією дозволяє отримати набагато більш вигідну стартову позицію для успішної діяльності в обраній сфері. Щоб купити фірму з оптимальними параметрами (мати необхідні ліцензії, регіональна прив’язка і так далі), виберіть прийнятний варіант в каталозі або зв’яжіться з фахівцями нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність». Для цього просто заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте нам. Координати для зв’язку вказані на сайті нашої компанії.

Особливості покупок фірм з історією.

З тих чи інших причин ви твердо вирішили: «Куплю фірму з історією і оборотами». У такій ситуації важливо отримати дійсно вигідні фінансові умови, а також убезпечити себе в юридичній площині. Компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність» – це злагоджена команда професіоналів, яка забезпечує найбільш вигідне представлення ваших прав та інтересів на всіх етапах укладення угоди. Щоб вигідно купити готові фірми з історією, просто відправте нам заповнену онлайн-заявку. Найближчим часом з вами зв’яжеться фахівець для уточнення деталей.

Якщо ви звернетеся до нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність», ви зможете розраховувати на кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-якої проблеми.

Наші високо професіональні спеціалісти з легкістю підберуть вам готову фірму, яка задовольнить всі ваші потреби. Також ми беремо на себе всі організаційні питання, які стосуються збору паперів, підписання угод тощо.

Якщо у вас виникнуть будь-які додаткові запитання, пов’язані з нашою роботою або покупкою готових фірм у столиці, ви завжди зможете звернутися до наших консультантів