Купити готові підприємства, продаж

Купити готові підприємства, продаж

У процесі ведення бізнесу потреба купити фірму оборотами або без оборотів часто має вельми актуальний характер. Останнім часом покупка готових підприємств набуває все більшої і більшої популярності, оскільки сучасні підприємці бажають зекономити не тільки власні кошти, але й час.

Багатьох підприємців-початківців цікавить питання, чому вигідніше купити готові підприємства, продаж яких здійснюється доволі часто. Відповідь дуже проста.

Найчастіше це необхідно для укладення угоди, яка повинна відбутися незабаром і чекати місяць або два реєстрації платника ПДВ не є можливим, так як процедура отримання ПДВ та оформлення підприємства довготривала.

Також, деякі контрагенти хочуть працювати з підприємствами які не перший місяць на ринку і здійснювали господарську діяльність, мають за своєю спиною якісь обороти і хорошу історію. А як відомо, Істрія підприємства це напрацьована клієнтська база, а також перевірені части партнери, це хороша репутація і тому подібне.

Для участі в тендері найчастіше потрібна фірма, яка працювала за певними видами діяльності, є сумлінним платником податків і характеризується позитивною репутацією. Зазвичай компанії-початківці не можуть брати участь у подібних тендерам, бо не відповідають подібним вимогам. А от якщо придбати готове підприємство, ці вимоги можна оминути. А для людини, яка тільки розпочала власну справу це чудовий старт.

Процедура реєстрації підприємства з «нуля» не вимагає багато часу, але якщо для роботи Вам потрібна фірма з ПДВ Вам буде потрібно не менше 20 робочих днів для отримання свідоцтва ПДВ, не кажучи вже про паперовій тяганині і певною процедурою, якою потрібно буде дотримати для отримання ПДВ.

Тому, як бачимо, покупка готового підприємства доволі вигідна пропозиція. Вона дасть вам можливість розпочати свою підприємницьку діяльність значно швидше і більш успішно.

Якщо ви хочете суттєво зекономити час і придбати готове підприємство в максимально короткий термін, радимо не займатися пошуком самостійно, а звернутися до відповідних компаній та організацій. До числа таких належить і наша компанія «Бухгалтерський облік та податкова звітність». Ми підберемо для вас дійсно гідний варіант, який задовольнить всі ваші побажання.

Крім вище перерахованого ми здійснюємо перереєстрацію (переоформлення) підібраного для Вас підприємства на нових засновників і директора.

Ми пропонуємо Вам перелік готових підприємств, які виставлені на продаж нашою фірмою, і найбільше відповідають вашим вимогам. Ви можете ознайомитися з цим переліком, обрати сферу діяльності та врешті решт визначитися з підприємством, яке хочете придбати.

Не хвилюйтеся, ми надаємо для ознайомлення повний пакет реєстраційних документів і бухгалтерської первинної документації, здані звіти, рахунки, договори, декларації та інші папери, які знадобляться вам для ведення підприємницької діяльності. У разі необхідності проводимо аудит.

Коли підприємство вибрано, від вас потрібно буде документи на засновника і директора, юридична адреса (при необхідності ми надамо вам юридичну адресу за окрему платню) і інші дані в залежності від ваших потреб та вимог. Важливо, щоб данні, які ви надаєте нашій компанії були достовірними, в іншому випадку можуть виникнути суттєві проблеми.

При необхідності надаємо Вам номінального директора або засновника.

Готуємо пакет документів на внесення змін до єдиного державного реєстру. Після підписання протягом одного робочого дня вносимо зміни в установчі документи підприємства.

Видаємо Вам повний пакет документів. До перелік паперів входить: статут нової редакції, виписку, витяг з ПДВ, документи про господарську діяльність, друк і інші документи в залежності від того, чим займалася і планує займатися ваша компанія.

Купуючи готове підприємство в нашій компанії ми гарантуємо, що до Вас не подадуть вимоги або штрафні санкції контролюючі органи або контрагенти. Перед тим як виставити готове підприємство на продаж ми ретельно перевіряємо всю документацію і історію фірми. Наші фахівці допоможуть Вам стати власником готової фірми за один робочий день, з моменту підписання необхідного для перереєстрації пакета документів.

Хочемо зазначити, що ми перевіряємо всі підприємства, які продаються з нашою допомогою. Хоча підприємства готові, вона працюють не багато років, не мають боргів та тому подібних недоліків.

Ми ретельно перевіряємо всю бухгалтерію та документацію підприємств, щоб ви придбали прибуткове підприємство, без боргів та без сумнівної репутації.

Якщо вам потрібна консультація юриста, при зустрічі чи дистанційно (по телефону, поштою) ви завжди можете розраховувати на наші послуги. Клієнти нашої компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» вже оцінили високий сервіс та доступні ціни.