Консультативні послуги з ведення господарської діяльності
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Консультативні послуги з ведення господарської діяльності та формування облікової політики підприємства

Розробка методів, принципів та процедури за якою в майбутньому будуть формуватися доходи та витрати підприємства, аналіз майбутніх можливих витрат є складовою успішного бізнесу. Адже у будь якому випадку краще передбачити та попередити ніж помилитися на практиці, оскільки  саме від добре продуманої облікової політики залежить фінансовий стан підприємства. Положення та структура облікової політики впливають на рівень сплачуваних податків і зборів, на фінансові результати, на собівартість і рентабельність діяльності.

Аудитори та професійні бухгалтера з багаторічним досвідом компанії  «Бухгалтерський облік і податкова звітність» вже протягом тривалого часу успішно займаються формуванням облікової політики підприємства з урахуванням специфіки роботи вашого підприємства. Для того, щоб Ви мали можливість сконцентруватись на розвитку власного бізнесу не витрачаючи багато часу на технічні аспекти звертайтесь до компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Замовляючи послугу з формування облікової політики підприємства Ви отримаєте:

  • типові проводки;
  • положення про облікову політику підприємства;
  • рекомендації щодо заповнення форм фінансової звітності підприємства;
  • методичні рекомендації щодо відображення господарських операцій в бухгалтерському обліку підприємства відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку в Україні;
  • звіт на вимогу Замовника та інше.

Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам у вирішенні питань пов’язаних плануванням, правильною постановкою ведення бухгалтерського обліку.  У своїй роботі ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, постійну увагу до його проблем і побажань, незалежно від величини бізнесу .