Зміна розміру статутного капіталу

Якщо виникне необхідність змінити розміри статутного капіталу приватного підприємства, варто внести ці зміни до усіх установчих документів організації, а також, скориставшись послугами державного реєстратора, провести реєстрацію вищевказаних змін. Для цього варто подати на розгляд картку форми №3 із повним переліком паперів, серед яких протокол зборів про збільшення/скорочення статутного фонду та про розподіл частин між учасниками.

Ціну на наші послуги складають:

  • консультація перед початком нашої співпраці;
  • ведення протоколу установчих зборів та оформлення рішення про розширення/скорочення розміру статутного фонду організації;
  • створення нового статуту компанії;
  • нотаріальне завірення довіреності та створення реєстраційної форми;
  • оплата державного мита та збір всього переліку необхідних паперів;
  • отримання детального опису щодо реєстрації нового зразку статуту.

Як замовити послугу щодо зміни розміру статутного фонду?

Для початку потрібно зібрати всі необхідні документи. А це:

► код ЄДРПОУ та назва приватного підприємства;

► інформація про склад фундаторів з повним перерахуванням їх паспортних даних (серія, номер, коли та ким виданий);

► дані про розмір статутного фонду;

Ми з легкістю підготуємо всі необхідні документи. Від вас вимагатиметься лише поставити підпис та печатку на уже зібраних паперах.

Всі необхідні папери можна передати особисто або надіслати на електрону адресу нашої організації. Важливо не забути зазначити контакти для зворотного зв’язку. Після отримання вашого листа, на протязі 20 хвилин наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення всієї інформації. Ми працюємо за коректним графіком, тільки в робочі дні, з 9:00 по 19:00.

Що стосується оплати. Ми йдемо на зустріч нашим клієнтам і тому завжди готові до співпраці. Ви можете поділити платіж на дві частини. Спочатку внести аванс, а після виконання нашої фірмою зобов’язання, оплатити іншу частину суму. Це готівковий розрахунок, який, до того ж певною мірою застрахує вас, якщо ви не зовсім нам довіряєте. За іншим варіантом ви переводите на наш банківський рахунок всю суму.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!