Захист персональних даних

Якщо в розпорядженні індивідуального підприємця як суб’єкта господарювання перебуває база персональних даних, він зобов’язаний у максимально короткий термін виконати комплекс заходів юридичного та правового характеру, спрямований на організацію їх захисту. Ця вимога визначена в чинному Законі України «Про захист персональних даних», прийнятому Верховною Радою 2010 року за № 2297.

До категорії персональних даних належать відомості, які дають змогу точно ідентифікувати ту чи іншу фізичну особу. Ті ФОП, у розпорядженні котрих знаходиться така інформація, підлягають регулярній перевірці з боку державних органів щодо того, як організована ними система захисту персональних даних і чи не порушуються на практиці норми законодавства в цій сфері. У разі виявлення будь-яких відхилень по відношенню до індивідуального підприємця застосовуються штрафні санкції.

Тож аби не припуститися помилок у цій делікатній справі, варто скористатися допомогою кваліфікованих юристів ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність», які спеціалізуються на питаннях забезпечення захисту персональних даних в Україні.

Головні принципи нашої роботи

Надані вам іншими суб’єктами персональні дані, захист котрих ви можете замовити у нас, будуть у цілковитій безпеці, а ви – у виграші, оскільки наша компанія:

  • гарантує вам співпрацю з висококваліфікованими й досвідченими фахівцями;
  • пропонує демократичні ціни на послуги, які реалізовує;
  • забезпечує 100 % нерозголошення інформації приватного характеру;
  • підтримує партнерські відносини із кожним замовником на умовах двостороннього договору.

Захист інформації, персональних даних варто довірити професіоналам, щоб уникнути конфліктів із громадянами та штрафів з боку органів державного контролю.

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» – це ефективна команда, яка виключає ризики для вашого бізнесу!

Досвід роботи в сфері бухгалтерських послуг – більше 8 років!