Зареєструвати ТОВ у Києві

Зареєструвати ТОВ у Києві

На даний момент товариства з обмеженою відповідальністю найбільш поширена і популярна організаційно-правова форма підприємницької діяльності. На загальну кількість зареєстрованих на сьогодні підприємство, 36% з них саме ТОВ. протягом останніх десятиліть можна помітити позитивні зміни у сторону збільшення кількості таких організацій, а це свідчить про те, що дана форма правління є найбільш ефективною і прибутковою.

Ви вирішили зареєструвати ТОВ у Києві і не знаєте з чого почати. Радимо звернутися у компанію «Бухгалтерський облік та податкова звітність».

Пропонуємо ознайомитися з основними етапами ефективної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.

Перш за все, варто визначитися з назвою майбутнього підприємства. Тут варто враховувати певні вимоги, приписанні у законодавстві. Отож, назва не повинна складатися з заборонених символів та знаків, а також використовуватися вперше, тобто не бути зайнятою іншим підприємством. Перевірити, чи обрана вами назва вільна ви можете самостійно, для цього варто відвідати сайт Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій і порівняти вже існуючі назви з вашою. Зазначимо, що назва не може співпадати у підприємств, які займаються однаковою діяльність. До прикладу, книгарня і кафетерій, під спільною назвою, можуть існувати на законному рівні.

Наступне. Для реєстрації ТОВ у вас повинна бути юридична адреса, іншими слова у фірми повинен бути офіс.

Також варто визначити список фундаторів фірми, та з їх частками у статутному капіталі підприємства. Згідно з чинним українським законодавством кількість фундаторів може складати однієї людини і до однієї сотні.

Наступний етап – створення статуту організації. Статут це документ, без якого існування товариства з обмеженою відповідальністю неможливе. В цьому документі необхідно вказати:

  • назву;
  • фактичну та юридичну адресу фірми;
  • її фундаторів та очільника;
  • виконавчий орган;
  • список всіх видів економічної діяльності, якими дане підприємство планує займатися.

Прочитати повний список економічної діяльності, можливої на території нашої країни, ви можете в управлінні статистики по телефону або на офіційному сайті.

Визначення обсягу статутного фонду. Маленький секрет, буде доцільно заздалегідь розрахувати можливі витрати компанії протягом майбутнього року та закласти отримані в результаті підрахунку кошти в ролі статутного капіталу. Одразу формувати статутний капітал не обов’язково. Зробити це можна протягом року після реєстрації підприємства. Такий термін прописаний у вітчизняному законодавстві. Розмір коштів, які можуть закластися у статутний фонд вирішує сам підприємець, законодавчо не встановлюється жодних обмежень.

За підготовчим етапом настає основний – збір та подання всіх потрібних паперів до державної служби реєстрації.

Таким чином реєстратор зобов’язаний надати оригінал або ксерокопію рішення фундаторів підприємства про її створення. У ролі таких паперів може виступати установчий документ організації або протокол засідання.  В протоколі варто зазначити ті ж положення, що і в статуті, а саме: назву майбутньої компанії, її адресу, ПІБ керівника та фундаторів. Під протоколом обов’язково повинен містися підпис керівника, голови та всіх учасників зборів, в іншому разі документ вважатиметься не дійсним.

Аби успішно провести державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальність необхідна спеціальна реєстраційна картка. Зразок та форму такої картки ви можете знайти на офіційному сайті Реєстраційної служби. Картку, в обов’язковому порядку, необхідно підписати керівнику фірми та особам, які отримали доручення на реєстрацію ТОВ. Реєструючий перевіряє всі отриманні данні, які вказали у картці. Для цього йому варто надати ксерокопії паспортів та ідентифікаційних номерів фундаторів підприємства, а також папери, які підтверджують місце розташування організації (це може бути договір оренди або продажу будинку).

Довіреність на особу, яка займається реєстрацією товариства з обмеженою відповідальністю, повинна бути завіреною у нотаріуса.

Окрім вище перерахованих документів для успішної реєстрації ТОВ необхідно надати:

  • примірник статуту підприємства;
  • квитанція, яка підтвердить, що ви сплатили реєстраційний збір;
  • оригінали документів, які дозволять встановити особу фундаторів підприємства.

У разі, якщо всі надані вами папери задовольнять комісію, реєстраційний збір внесено в повному обсязі, а додаткових запитань до фундаторів у державних органів не виникло, державний реєстратор надасть вам затверджений екземпляр статуту ТОВ (інший примірник залишиться у реєструючи органів) та надасть підприємцю витяг про державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю.

Як ви вже певне встигли зрозуміти, реєстрація ТОВ досить клопітка та трудомістка справа, яка вимагає багато сил і терпіння. Якщо у вас немає бажання чи можливості самостійно займатися збором та підготовкою документів, радимо звернутися до організацій, які нададуть вам кваліфіковану допомогу.

Одразу зазначимо, що ви можете скористатися окремою послугою, наприклад укладанням статутного фонду, а також можете замовити весь пакет для успішної реєстрації товариства з обмеженою реєстрацією.

Подібні послуги надає наша компанія Бухгалтерський облік та податкова звітність».