Досудове врегулювання спорів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Досудове врегулювання спорів

Самим оптимальним засобом вирішення будь-яких спорів є досудове врегулювання спорів. Час та втрати від застосування даного засобу мінімальні. Тому перш ніж звернутися до суду, конфлікт пропонується вирішити у добровільному порядку.

Компанія «Бухгалтерський облік і податкова звітність» пропонує своїм клієнтам послугу з досудового врегулювання спорів виступаючи арбітром між конфліктуючими сторонами та пропонує сторонам знайти ту золоту середину, яка б влаштовувала обидві сторони з мінімальними втратами грошей та часу.

Поняття досудового врегулювання спорів включає в себе методи розв’язання спорів із залученням незалежної сторони (медіатора), який буде допомагати конфліктуючим сторонам вирішити спір та наладити процес комунікації і проаналізувати спірну ситуацію з тією метою, щоб вони змогли самостійно обрати той варіант вирішення, який буде оптимальний для обох сторін.

Послуги медіації все частіше набувають попиту як серед представників середнього так і крупного бізнесу, оскільки дозволяє у короткий час  вирішити спір. Ми пропонуємо нашим клієнтам також корисні поради при укладенні угоди. Оскільки сучасне законодавство дозволяє партнерам при укладенні договору прописати можливість вирішення конфлікту за допомогою медіатора. Саме цей порядок врегулювання суперечок може бути прописаний в угоді між сторонами.

Співробітники компанії  «Бухгалтерський облік і податкова звітність» надають допомогу в:

  • консультуванні з усіх питань, що турбують вас проблем, пов’язаних з вирішенням спорів;
  • проведення переговорів між конфліктуючими сторонами;
  • підбір оптимального методу вирішення спору;
  • розрахунку грошових витрат, мит, пені;
  • складанні претензії;
  • написанні відповіді – на отримані вами претензії.