Допомога у вирішенні цивільних спорів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Допомога у вирішенні цивільних спорів

У будь-якій правовій державі, цивільні спори є найбільшою категорією справ, які розглядаються судами загальної юрисдикції, не є виключенням і Україна.

Суди загальної юрисдикції просто завалені справами з цивільно-правових відносин.

Своїм клієнтами у цивільних спорах ми пропонуємо практичні та ефективні рішення, розроблені враховуючи індивідуальні особливості кожної справи. Наш підхід до кожної справи індивідуальний. Професійні знання, юридична практика і досвід роботи досвідчених адвокатів компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність» дозволяють оцінювати перспективи цивільного спору і захищати права та законні інтереси довірителів.

Деякі цивільно-правові спори часто можуть виявитися складніше, ніж кримінальні, тому що джерелами права в даному випадку є не тільки основні  закони та кодекси України, а подекуди і норми міжнародного права, накази різних відомств, постанови Кабінету Міністрів України, рішення муніципальних органів. Таким чином, в цивільному праві необхідно орієнтуватися у величезному обсязі нормативних актів, уточнюючих правову позицію клієнта, вишукувати можливості застосування того або іншого документа для захисту права клієнта.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ КАТЕГОРІЇ СПРАВ (МАЙНОВІ/НЕМАЙНОВІ):

  • Стягнення боргу;
  • Визнання і припинення права власності;
  • Відшкодування матеріальної і моральної шкоди;
  • Захист честі, гідності і ділової репутації;
  • Витребування майна з чужого володіння і інші спори;
  • Визнання договору недійсним, визнання договору укладеним, розірвання договору;
  • Поділ спільної власності, поділ часткової власності в натурі, встановлення порядку користування майном.

Якщо Ваші цивільні права порушили, не зволікайте з їх відновленням, звертайтеся до компанії «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Вартість наших послуг залежить від складності справи та терміновості їх надання.