Допомога у вирішенні сімейних спорів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Допомога у вирішенні сімейних спорів

Сімейні спори є досить делікатною категорією справ для кожної людини. Один відомий класик колись, сказав: «у житті сімейному головне – терпіння. Але інколи чаша цього терпіння переповнюється…». І в один момент, колись щасливі разом люди змушені вирішувати долю своєї сім’ї, дітей, шлюбу за допомогою Феміди.

Ми маємо юридичний і практичний досвід з вирішення сімейних суперечок, як на досудовому, так і в судовому порядку, та пропонуємо нашим клієнтам повну конфіденційність та індивідуальний підхід до кожної справи.

Трапляються такі випадки в сімейному житті, коли колишні члени сім’ї стають ворогами та не бажають бачити одне одного. У випадку, якщо клієнт не хоче брати участь в судових засіданнях, або бачитись з опонентом він має можливість укласти угоду з нашими практикуючими адвокатами на представництво інтересів в суді, написати відповідну заяву та не брати участі в судових засіданнях.

Компанія «Бухгалтерський облік і податкова звітність»  пропонує наступний перелік послуг у вирішенні сімейних спорів:

  • послуги медіації;
  • ретельний аналіз ситуації і надання клієнту оптимальних шляхів для вирішення сімейного спору;
  • підготовка процесуальних документів до суду;
  • звернення з позовною заявою до суду, представлення інтересів клієнта в суді;
  • у разі необхідності оскарження рішення суду в апеляційних та касаційних інстанціях;
  • професійна юридична допомога на стадії виконання рішення суду.

Компанія  «Бухгалтерський облік і податкова звітність»   надає якісну і своєчасну юридичну допомогу. Залучення висококваліфікованих фахівців – економія часу, енергії і матеріальних ресурсів. Ми знайдемо кращий компроміс швидко і недорого в будь-якій ситуації!