Допомога у вирішенні господарських спорів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Допомога у вирішенні господарських спорів

Своєчасна та професійна юридична допомога має велике значення в діяльності як малих підприємств так і великих корпорацій.

У своїй діяльності суб’єкти господарювання взаємодіють з значною кількістю партнерів з різних питань: ліцензування діяльності, реєстрація, оренда майна, оформлення прав власності, поставка продукції (послуг) та ін. Ця взаємодія ґрунтується на засадах норм законів України та договорів, в яких фіксуються взаємні права, обов’язки  та відповідальність сторін щодо якості, обсягу, термінів поставок товарів (послуг), умов розрахунків т.п. Саме з цього виникає широкий спектр передумов для господарських спорів та справ, що загрожують репутаційним майновим, і фінансовим інтересам  суб’єкта господарювання.

Ми пропонуємо:

–  професійні консультації зі спірного питання відповідно до норм чинного законодавства;

– представництво Ваших інтересів в суді, перед державними органами та третіми особами;

– аналіз та правова оцінка ситуації;

– підготовка документів для подачі в суд та повний юридичний супровід.

Суб’єкти господарювання, як і фізичні особи-підприємці, за необхідності, можуть звернутися до господарського суду, дотримуючись правил підвідомчості й підсудності, для захисту своїх порушених прав та інтересів.

Надання правової допомоги у вирішенні господарських спорів – це провідна сфера діяльності Компанії  «Бухгалтерський облік і податкова звітність». Кваліфіковані адвокати володіють великим практичним досвідом і достатнім рівнем теоретичних знань, які дозволяють якісно та успішно  вирішувати господарські спори у всіх інстанціях і на всіх стадіях.

Ми будемо професійно, якісно відстоювати інтереси Вашого бізнесу  у випадку виникнення господарського спору з партнером, контрагентом або будь-яким іншим суб’єктом господарської діяльності.