Допомога у вирішенні адміністративних спорів
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Допомога у вирішенні адміністративних спорів

В процесі суспільних відносин між громадянами, суб’єктами господарювання та  суб’єктами владних повноважень, останні дуже часто зловживають правами, якими наділила їх держава, тим самим виносячи відносно фізичних чи юридичних осіб рішення, які порушують їх права та чинять тим самим незаконні дії чи бездіяльність.

Відповідно до норм КУпАП, відповідальність, за вчинене правопорушення настає лише у разі якщо вина правопорушника доведена відповідними органом виконавчої влади або судом.

Проте, варто відзначити, що будь-які рішення, бездіяльність або дії посадових осіб органів державної влади або суб’єктів владних повноважень можливо оскаржити відповідно до передбаченого законом порядку.

Найчастіше до адміністративної відповідальності притягують за:

  • порушення, що посягають на громадський порядок;
  • порушення правил дорожнього руху;
  • порушення міграційного законодавства;
  • правопорушення у сфері господарської діяльності.

Компанія  «Бухгалтерський облік і податкова звітність»  має великий досвід  захисту прав та інтересів як фізичних так і юридичних осіб від свавілля чиновників в досудовому та  судовому порядку.

Ми проводимо усне і письмове консультування клієнтів,  повну юридичну підтримку на протязі розгляду справи у суді, правову оцінку документів та їх підготовку до процесу, складання позовних заяв про визнання адміністративного стягнення недійсним.

Правовий аналіз та юридична консультація дозволять зорієнтуватися в непростій ситуації, досягти справедливого врегулювання конфліктів, уникнути неправомірних стягнень.