Відновлення обліку

Згідно з нормами чинного українського законодавства, кожен суб’єкт господарювання зобов’язаний вести бухгалтерський та податковий облік. Але, як показує практика, часто виникають ситуації, коли згадані різновиди обліку взагалі відсутні або ж здійснюються з грубими порушеннями. В обох випадках суб’єктові господарювання рано чи пізно доведеться зіткнутися із санкціями з боку органів контролю. Владнати ситуацію, успішно відзвітувати та пройти планову перевірку допоможуть спеціалісти ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність», котрі оперативно та якісно виконають відновлення бухгалтерського і податкового обліку.

Порядок надання послуги

Відновлення обліку – це комплекс процедур, які мають на меті приведення всієї бухгалтерської документації компанії у відповідність із вимогами законодавства. Воно може бути повним та частковим. У першому разі здійснюється аналіз та коригування всіх ланок обліку, обробка всіх без винятку документів, що стосуються звітного періоду. У другому ж випадку відновлювальна робота проводиться спеціалістами лише на окремих ланках (скажімо, у сфері кадастрового обліку, банківських операцій тощо).

Послуги з відновлення обліку включають такі етапи:

  1. Бухгалтерський аудит (діагностику стану справ у сфері бухгалтерського й податкового обліку компанії).
  2. Оцінку обсягу робіт із відновлення.
  3. Планування заходів із відновлення.
  4. Відновлювальні роботи.
  5. Підготовку та здачу звітності.
  6. Розробку рекомендацій та вжиття заходів, спрямованих на попередження втрати звітності в майбутньому.

Ми надаємо спектр професійних послуг, укладаючи із замовником офіційний договір на відновлення бухгалтерського обліку, дотримуємося зазначених у ньому термінів виконання робіт. Згідно з умовами контракту, ми гарантуємо цілковиту конфіденційність інформації, а також повну відповідальність за досягнутий нами результат.

Замовити відновлення обліку, ціни на котре залежать від складності та обсягу робіт – реальний шанс урятувати свою компанію від значних витрат на сплату штрафів за загрози закриття.

З повагою, Директор Голубєв Олександр Володимирович