Ввід в експлуатацію
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Ввід в експлуатацію

Після завершення будівництва, новостворені об’єкти підлягають введенню в експлуатацію.

Новостворені будівлі повинні чітко відповідати проектній документації, відповідно до державних правил, норм і стандартів. Об’єкти будівництва, не прийняті в експлуатація заборонені до використання.

Для того, щоб почати користуватися новоствореним об’єктом будівництва I-III категорії складності або побудованим на підставі будівельного паспорту, об’єкт необхідно зареєструвати в ДАБІ або у її територіальному органі на підставі поданої замовником декларації про готовність об’єкта.

Що ж стосується об’єктів IV і V категорії складності, то їх ввід в експлуатацію, проводиться шляхом видачі ДАБІ сертифіката.

Пам’ятайте, що об’єкти будівництва зведені без дозвільної документації відповідно до норм чинного законодавства підлягають знесенню, окрім того власника зобов’яжуть сплатити штраф до 90 розмірів мінімальної заробітної плати. Знесенням самочинного будівництва займається державна служба, а власник повинен відшкодувати витрати по знесенню.

Для того щоб буди впевненим у досягненні результату, не турбуватися про свій бюджет, нерви та уникнути повернення декларації про готовність на доопрацювання, що може значною мірою ускладнити процес вводу в експлуатацію, радимо звернутись до кваліфікованих спеціалістів.

Фахівці компанії «Бухгалтерський облік та податкова звітність» проведуть консультації та нададуть професійну допомогу в підготовці та поданні декларації про готовність, а також іншу кваліфіковану допомогу для прискорення прийняття в експлуатацію вашого об’єкта будівництва.