Бухгалтерський облік
+38 (067) 511 24 47; +38 (044) 209 47 66; ukregistrweb@gmail.com

Бухгалтерський облік

ТОВ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» є успішним провідним підприємством у галузі бухгалтерського обліку та податкової звітності для суб’єктів господарської діяльності. До складу підприємства входять провідні спеціалісти, які надають бухгалтерські послуги нерезидентам та резидентам України.

ТОВ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» має повний спектр гарантованих і надійних інструментів забезпечення фінансової стійкості суб’єктів господарювання від моменту їх створення (купівлі бізнесу) та впродовж здійснення господарської діяльності.

Ми приділяємо велику увагу вжиттю якісних запобіжних заходів для уникнення бізнесом фінансових втрат через недобросовісні дії покупців та постачальників, неправомірні дії органів Державної фіскальної служби України, протиправні рішення та попередні висновки Антимонопольного комітету України.

Висока якість наших послуг характеризується всебічним дослідженням обставин, наслідків та можливого розвитку подій на підставі існуючої практики розгляду відповідних судових справ, застосування профільного законодавства та аналізу змін у діючому законодавстві України.

У разі виявлення юридичних питань, які характеризуються вузькою правовою спеціалізацією, ми залучаємо до співпраці фахівців (адвокатів, юристів), які мають успішний досвід вирішення подібних справ і можуть надати вичерпну та кваліфіковану правову допомогу.

В нашій компанії працюють провідні спеціалісти у сфері бухгалтерського обслуговування. Саме наші фахівці мають досвід роботи з бухгалтерського супроводу різних видів економічної діяльності, у тому числі:

  • виробництва, медицини,
  • зовнішньоекономічної діяльності,
  • торгівлі,
  • будівництва.

Колектив досвідчених професіоналів у галузі бухгалтерії та оподаткування готовий надати якісну організацію бухгалтерського обліку, послуги податкового планування.

Ми завжди раді зустрічі й обговоренню перспектив довгострокового співробітництва!

З повагою, Директор Голубєв Олександр Володимирович

Поставити питання, Ви можете відвідавши наш офіс за адресою:

м. Київ, вул.Володимира Сосюри,5, офіс 215;

або зателефонувавши за номером:

044 209 47 66, 067-511-24-47 Олександр,

067-505-86-35 Андрій

ukregistrweb@gmail.com