Бухгалтерський облік Ціни

Бухгалтерський облік Ціни

Постановка й ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб регламентується численними нормативно-правовими актами. Законодавець жорстко контролює порядок здійснення фінансових операцій в організаціях. Підприємства не є винятком. Бізнесмен змушений рахуватися з підвищеними вимогами. Незначні недоліки або неуважність можуть обернутися значними штрафами, а то і тривалими судовими позовами. Захистити компанію від подібних проблем здатний лише кваліфікований фахівець.

Але, на жаль, фірми-новачки не завжди мають змогу найняти штатного бухгалтера. Саме тому, вони звертаються до нас і замовляють послуги бухгалтерського обліку. Ціни в нашій компанія цілком доступні і не нанесуть суттєвої шкоди бюджету вашої фірми. На початковому етапі роботи підприємства найм наших співробітників буде коштувати дешевше ніж послуги штатного бухгалтера. Якщо ви прагнете зекономити, радимо звертатися в нашу компанію «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Організація бухгалтерського обліку підприємства ґрунтується на наступних принципах:

 1. Законність.

«Чорна бухгалтерія» залишилася далеко в минулому. Всі схеми, алгоритми і механізми, які пропонуються фахівцями центру, отримали схвалення професійних юристів.

Наші клієнти повністю захищені від претензій контролюючих органів. При виявленні сумнівних операцій відповідальний бухгалтер негайно попереджає керівництво товариства про всі ймовірні ризики і пропонує спосіб захисту від негативних наслідків. Таким чином ви зможете уникнути багатьох неприємних ситуації.

 1. Прозорість.

Фахівці нашої компанії прагнуть вибудувати максимально зрозумілу і логічну систему обліку. Особлива увага приділяється:

 • створенні первинної документації;
 • забезпечення контролю;
 • своєчасності оформлення господарських операцій;
 • повноті та достовірності відображення фактів в звітності.

Кінцевою метою бухгалтера є створення ефективної моделі, механізми якої були б зрозумілі керівнику компанії. Наші клієнти зможуть самостійно перевіряти роботу бухгалтера і бути впевненими, що їх не обмануть.

 1. Автономність і стійкість

Обслуговування включає оформлення не тільки поточних бухгалтерських документів, а й формування структурної основи. Так, наприклад, в обов’язки наших фахівців входить:

 • розробка облікової політики підприємства;
 • складання основних звітних документів (баланс, пояснювальні записки і всі інші папери, які замовить наш клієнт);
 • створення системи контролю матеріально відповідальних осіб;
 • встановлення відносин з кредитними установами, позабюджетними фондами, податковими органам;
 • затвердження порядку регулярної інвентаризації;
 • постановка внутрішнього документообігу;
 • організація грамотного прийому платежів від контрагентів, підзвітних співробітників і клієнтів.

Відмінною рисою співробітництва з нашою компанією є формування стійкої і повністю автономної бухгалтерії. Якщо організація побажає залучити штатного фахівця, створювати систему заново не буде потрібно. Всі напрацювання, документи та архіви будуть передані негайно і наші співробітники введуть нового бухгалтера в курс справи.

Бухгалтерський облік будується з урахуванням особливостей вашого бізнесу. До прикладу, торгові підприємства потребують всебічний контроль надходжень, систематичні ревізії і інвентаризації, організація обороту товару, оприбуткування виручки. Промислові компанії потребують детального опрацювання технологічних карт, включаючи оцінку витрат на випуск виробів, забезпечення обліку готової продукції та фіксації операцій з відвантаження.

Кожен напрямок має свою специфіку. Багаторічний досвід співробітників дозволяє безпомилково вибудовувати системи з урахуванням особливостей конкретної організації-клієнта. Індивідуальний підхід виключає помилки, дозволяє домогтися максимальної повноти та достовірності звітності.

Фахівці нашої компанії готові надати всебічну допомогу господарським товариствам, що спеціалізуються:

 • на зовнішньоторговельній діяльності;
 • на виробництві товарів широкого вжитку;
 • на наданні послуг або виконанні робіт, в тому числі в будівельній галузі.

Досвід бухгалтерів компанії дозволяє забезпечити кваліфіковану підтримку організаціям агропромислового комплексу, фірм, що займаються високими технологіями і тому подібною діяльністю. Можливості компанії не обмежуються за галузевим критерієм. Справжні професіонали готові працювати з представниками всіх секторів вітчизняної економіки.

Бухгалтерський облік може бути простим і зрозумілим. Варто лише довіритися справжнім експертам своєї справи. Пам’ятаєте, що від того, наскільки професійно проводиться бухгалтерський облік залежить майбутня робота підприємства.