Бухгалтерський облік підприємця

Помилково вважати, що бухгалтерські послуги для індивідуального підприємця є непотрібними. Незважаючи на те, що облік у ФЛП є значно спрощеним, його ведення треба довірити кваліфікованому спеціалісту, щоб налагодити ефективний контроль за діяльністю, не зазнати небажаних збитків та не потрапити під санкції державних контролюючих органів.

Але не кожен підприємець має час на самостійне ведення бухгалтерського обліку, активно займаючись індивідуальним бізнесом. І ще менше людей має хист до цієї роботи, володіє необхідними знаннями та компетенцією. А прийняття на роботу найманого співробітника означає появу додаткових витрат на його оплату його праці, а також внесення податків до державної скарбниці. Тож раціональне рішення – довірити ведення бухгалтерського обліку підприємця фахівцям незалежної спеціалізованої компанії, котрою і є ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність».

Ми готові надати комплексний сервісний пакет, який включає бухгалтерський облік і звітність підприємця і має вартість, значно нижчу, ніж витрати на заробітну плату найманого спеціаліста.

Як будується співпраця з індивідуальними підприємцями?

Робота з клієнтами ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність» організована на основі таких умов:

  • укладаємо офіційну угоду про партнерство, у якій визначаємо його часові межі;
  • гарантуємо цілковиту конфіденційність та нерозголошення приватної інформації;
  • забезпечуємо повне збереження даних;
  • здійснюємо бухгалтерський та податковий облік підприємця в тому обсязі, у якому бажає клієнт;
  • підтримуємо політику прозорого ціноутворення і не практикуємо прихованих платежів;
  • застосовуємо новітнє обладнання, програмне забезпечення, прогресивний європейський та український досвід.

Остаточні ціни на бухгалтерський облік для керівників-підприємців визначаються індивідуально, під час підрахунку до уваги беруться обсяги документообігу й делегованих повноважень. Наші фахівці беруть на себе повну відповідальність за результати виконаної роботи.

З повагою, Директор Голубєв Олександр Володимирович