Будівельна ліцензія в Києві

Будівельна ліцензія в Києві

Будівництво це та галузь, яка безупинно розвивається. В містах будуються нові будинки, за містом цілі селища та готельно-ресторанні послуги. Не варто і забувати і підприємства, яким потрібні офіси та склади.

Але в будівництві не все так просто. Існує ряд робіт, які вимагають спеціального дозволу, який ще називають будівельною ліцензію. Її відсутність може призвести до людських жертв на будівельному майданчику, а також до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Будівельна ліцензія дозволяє будь-які будівельні дії. Перелік дозволених робіт вказаний у додатку, який видається фізичній або юридичній особі. Межі дії ліцензії поширюються на всю територію України.

Оплата за оформлення та видачу будівельної ліцензії здійснюється на рахунок державного бюджету. Процедура оплати є відкритою і однаковою для всіх. Здійснити розрахунок можна в державному казначействі за місцем реєстрації.

Відповідно до чинного українського законодавства обов’язкового ліцензування вимагають роботи, пов’язанні зі створенням архітектурних об’єктів, але лише ті, які, згідно із рішенням архітектурно-будівельного комітету та (або) інженерного об’єднання належать до 4 і 5 категорії складності.

Якщо ви отримуєте ліцензію вперше, термін її діє триватиме три роки, при повторному оформленні він збільшується до п’яти років.

Ліцензіат обов’язково повинен повідомити відповідні органи, якщо якісь дані, поданні у документах на отримання ліцензії змінилися. Період, протягом якого необхідно повідомити про зміни не повинен перевищувати одного місяця. Зміни можуть стосуватися ПІБ ліцензіата, найменування вулиці, на якій відбуваються будівельні роботи, а також розширення кваліфікації та будівельних робіт.

Подаючи документи, для отримання будівельної ліцензії, заявник зобов’язаний повідомити, якими саме будівельними роботами він займатиметься, і, якщо в тому є необхідність повідомити, що компанія (або фізична особа) займатиметься виконанням робіт підвищеної небезпеки, і надати дозвіл для цих робіт (або повідомити, що даний документ на стадії оформлення).

Таким чином ви повідомляєте, що після отримання ліцензії ваше підприємство буде самостійно займатися небезпечними роботами. Без відповідного дозволу будівельна ліцензія визнається недійсною, а ваша діяльність незаконною.

Порядок отримання будівельної ліцензії в Києві.

Для початку заявник зобов’язаний надати відповідним органам повний список будівельних робіт, якими він особисто (або його компанія) планують займатися. Перелік цих робіт формується на основі Кодифікатора, діючого на всій території України. Протягом одного робочого дня заявника ознайомлюють з термінами оформлення будівельної ліцензії та називають суму, яку тому варто сплатити.

Якщо заявника влаштовують терміни, та сума він оплачує всі витрати і передає нашій компанії документи, перелік яких узгоджується заздалегідь. Наша організація розпочинає роботи, пов’язанні з оформленням будівельної ліцензії, а саме збір та підготовку всіх необхідних паперів.

Коли всі документи готові, замовник підписує їх і ми передаємо папери до відповідних органів, для завершаючого етапу оформлення ліцензії на будівництво.

В період, заздалегідь оговорений та узгоджений замовником, ми передаємо бланк будівельної ліцензії та додаток до неї клієнту. Якщо він перебуває в іншому місті, бланк висилається поштою або кур’єрською доставкою документів.

Коли клієнт отримує ліцензію на будівельні дії він підписує певний документ, який засвідчує, що всі зобов’язання перед замовником ми виконали.

Скориставшись нашими послугами ви можете бути впевнені, що отримаєте будівельну ліцензію з першого разу, без відмов та відстрочок. Крім того, таким чином ви зекономите кошти та час.

Якщо ви звернетеся до ТОВ «Бухгалтерський облік і податкова звітність», ви оціните цілий ряд переваг, серед яких:

  • офіційна та цілком законна робота над отриманням будівельної ліцензії;
  • зручний для вас спосіб розрахунку (готівкою або за допомогою банківського переказу);
  • будівельна ліцензія, отримана з нашою допомогою діє на всій території України, не залежно від регіону та місця вашої реєстрації;
  • якщо, з ряду причин, ваше підприємство не відповідає ліцензійним умовам, ми допоможемо з вирішенням всіх неточностей, усунення проблем, збору та підготовці всіх потрібних паперів, а також проведення співробітникам атестації та курсів з підвищення кваліфікації;
  • з нами ви можете розраховувати на отримання будівельної ліцензії в максимально короткі терміни;
  • у нас немає фіксованої вартості за нашу допомогу. Все залежить від переліку будівельних робіт, якими ви плануєте займатися, а також від стану документації;
  • ми економимо ваші гроші та час.